Sužinojusi, kad eilė pas gydytoją – iki vasario, vilnietė net žioptelėjo: „Apie kokią ankstyvą reabilitaciją kalbame?“

Pabandžiusi registruoti vaiką ankstyvajai reabilitacijai poliklinikoje vilnietė net žioptelėjo – artimiausias vizitas veik po 8 mėnesių, vasario mėnesiui. Ji piktinosi, kad tokios – sunkiai protu suvokiamos. Tuo metu poliklinika aiškina, kad šių paslaugų poreikis pastaruoju metu stipriai išaugęs.
Sveikata Prieš 8 val.

Vestuves atšokusios vilnietės išklojo visą tiesą: šiukštu nedarykite šių klaidų

Įsibėgėjus vestuvių sezonui būsimi jaunavedžiai suka galvas ne tik dėl šventės, bet ir oficialiosios ceremonijos dalies. Daugeliui kyla įvairių klausimų: kokius dokumentus pateikti bažnyčiai? Ar būtina lankyti sužadėtinių kursus? Kokią sumą aukoti Bažnyčiai? Žinant kelias svarbias taisykles, pasiruošimas didžiajai gyvenimo šventei taps paprastesnis. Savo patirtimi su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo vilnietės Marija ir Julija (tikri vardai redakcijai žinomi – aut. past.
Gyvenimas Prieš 9 val.

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Štai ką žada žvaigždės: Avinas Vidinė būsena skatins laimėti. Būsite energingi, veiklūs, į tai, ką darote, dažnai žvelgsite kaip į žaidimą, kurį norisi laimėti. Puikiai tvarkysis ir naudos neš piniginiai reikalai, be to bus daug progų ir priežasčių pasikalbėti su draugais ir naujais pažįstamais. Galimos trumpos kelionės, išvykos.
Gyvenimas Prieš 9 val.

Naują verslą sukūrę Žvaguliai prakalbo apie iššūkius: pasakė, kas sunkiausia

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi 36-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šį kartą vedėjas Simonas kviečia susitikti su dviem, kaip jis pats sako, „ne tik tėveliais“ – Ineta Puzaraite-Žvaguliene ir Ąžuolu Žvaguliu. Kodėl „ne tik tėveliai“? Nes Ineta ir Ąžuolas – labai veiklūs žmonės. Pirmiausia, kaip patys sako, jie – Barboros ir Bernardo tėvai.
Istorijos Prieš 10 val.

Mirusiu paskelbtas vyras atsibudo šaldiklyje: šeimą ištiko šokas

40-metis vyras paaiškėjo, kad yra gyvas po to, kai gydytojai jį buvo paskelbę mirusiu. Vyras septynias valandas buvo laikomas lavonmaišyje, šaldiklyje, Indijoje. Elektrikas Streekeshas Kumaras buvo partrenktas greitį viršijančio motociklo ir nuvežtas į rajono ligoninę Indijoje, Moradabado mieste. Ligoninėje budėjęs gydytojas pranešė, kad vyras mirė, rašo indiatimes.com Tada jie vyro kūną įkėlė į maišą ir uždarė jį šaldytuve, kad kitą dieną būtų galima atlikti vyro pomirtinį tyrimą.
Gyvenimas Prieš 10 val.

Ši liga neįgaliais paverčia ir jaunus žmones: ragina anksti pastebėti simptomus

Išsėtinė sklerozė – dažnai dar jauniems, žmonėms, ypač moterims diagnozuojama nervų sistemos liga, iš pagrindų pakeičianti asmens gyvenimą. Vis tik gydytojai ramina, kad laiku pastebėjus pirmuosius simptomus įmanoma kuo ilgiau kontroliuoti ligos atkryčius, pritaikyti modernų gydymą.
Sveikata Prieš 10 val.

Vos 24-erių Gabija tapo priklausoma alkoholiui: dėl jo prarado net dukrą

Jonavoje gyvenanti Gabija Adomaitienė (25) netikėtai įklimpusi į alkoholizmo liūną vos per vienerius metus prarado viską: šeimą, draugus ir didžiausią savo turtą gyvenime – dukrytę. Dėl rimtos problemos Gabijai net pusę metų buvo atimtos motinystės teisės. Laimei, dabar, susigrąžinusi gyvenimą į savo rankas, ji skaičiuoja vienerius metus blaivystės. Jauna moteris pasakoja, kad didžiausias gyvenimo košmaras ją pasivijo dar 2020 metais.
Istorijos Prieš 10 val.

Mirus Adamkienei įspėja visus: pastebėkite šiuos simptomus laiku

Praeitą savaitgalį Lietuvą pasiekė skaudi žinia – po sunkios ligos eidama 97-uosius metus mirė buvusi pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė. Kokie yra insulto simptomai ir kaip juos atskirti? Pagrindinius insulto simptomus galima prisiminti, naudojant žodį „FAST“, rašo Nacionalinė Jungtinės Karalystės sveikatos tarnyba.
Gyvenimas Prieš 11 val.

15-metis suvalgė pyragą ir mirė: šeimos skausmui ribų nėra

13-mečio paauglio iš Australijos, kuris mirė suvalgęs trupininio obuolių pyrago būdamas pas močiutę, tėvai prabilo apie sūnaus meilę gyvenimui.  Maxas McKenzie mirė 2021 m., ištikus anafilaksiniam šokui. Jam buvo nustatyta alergija riešutams, tačiau jis nežinojo, kad kepinyje buvo graikinių riešutų pėdsakų, rašo mirror.co.uk.  Nepaisant to, kad 15-metis su savimi turėjo „EpiPen“ – automatinį prietaisą adrenalinui sušvirkšti – jam staiga išsivystė astma.
Istorijos Prieš 11 val.

Nuvykus aplankyti senelių kapo kėdainietę ištiko šokas: tokio vaizdo nesitikėjo

Žinoma Kėdainių rajono gėlininkė, ūkininkė, floristė  ir Sandros Ribikauskaitės Sinickienės vardo ūkio įkūrėja netveria pykčiu – nuvykusi aplankyti senelių kapų į Mantviliškio kaimo kapines, moteris kapelius rado ištryptus. Ji mano, jog tai ne vandalų, o mažų vaikų darbas. Moteris prašo viešinti problemą ir taip bent kažkiek pamokyti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius gerbti šventas vietas.
Pasisakyk Prieš 12 val.

Pamatę vestuvių viešnios suknelę svečiai neteko žado: „Visiška beskonybė“

Vestuvių planavimas nėra tik paprastas pasivaikščiojimas parke, o tikriausiai sutiksite, kad paskutinis dalykas, kurio norėtų pora savo vestuvių dieną – papildomas stresas. Nors daugelis vestuvėse dalyvavusių žmonių žino, kad baltą spalvą tą dieną leidžiama rinktis tik nuotakai, tačiau pasirodo, kad vis dar atsiranda žmonių, kurie nori sužibėti baltai ne savo vestuvėse ir ne savo svajonių dieną, rašo mirror.co.uk.
Gyvenimas Prieš 13 val.

Daivą Rudokaitę su dukra siejo ypatingas ryšys: žodžiai sujaudins ne vieną

Gegužės 22-ąją užgeso garsios 54-erių aktorės Daivos Rudokaitės gyvybė. Šiandien, gegužės 28-ąją, šeima, artimieji bei talento gerbėjai atsisveikino su žinoma moterimi. Tarp gedinčiųjų – aktorės dukra Akvilė Žirgulytė. Jauna mergina nusprendė taip pat sekti mamos pėdomis ir pasirinko aktorės profesiją. D.Rudokaitė niekada neslėpė tvirto savo ir dukros ryšio, o prieš kelerius metus naujienų portalui tv3.lt itin atvirai kalbėjo apie tai, kas judvi su dukra sieja net Akvilei suaugus.
Istorijos Prieš 13 val.

Siamo dvynės atskleidė, kaip vaikšto į pasimatymus: sulaukia ir nepadorių pasiūlymų

Dvynės Lupita ir Carmen Andrade pasakoja, kad šiuo metu abi vaikšto į pasimatymus ir kiekviena stengiasi gyventi asmeninį, privatų gyvenimą. Ir nesvarbu, kad dvynės dalijasi vienomis kepenimis ir kontroliuoja po vieną koją. Siamo dvynės Lupita ir Carmen sutiko paatvirauti apie savo gyvenimą, patiriamus iššūkius ir net keistus pasiūlymus, kurių sulaukia iš fetišo mėgėjų. Konektikute gyvenančios dvynės dalinasi dubens, kraujotakos, kepenų ir reprodukcinės sistemos dalimis.
Istorijos Prieš 14 val.

17-metės mirtį sukėlė tamponas: mama įspėja visas

Nors nuo 17-metės dukros mirties praėjo jau treji metai, jos tėvai iki šiol nesustoja pasakoti dukros istorijos apie tai, kaip 2020 metais jų dukra mirė dėl tampono, kuris sukėlė toksinio šoko sindromą ir įspėja kitas moteris – būkite labai atsargios. 17-metė mergina, kilusi iš Somzee miestelio Namiūro provincijoje, mirė praėjus vos 48 valandoms po to, kai pasireiškė pirmieji simptomai, rašo brusselstimes.com.
Istorijos Prieš 15 val.

Ruošiasi dar liūdnesniems laikams: kyla grėsmė dėl antibiotikų, priešvėžinių ir kitų vaistų

Apie antibiotikų, ypač tų, kurie reikalingi vaikams, stygių kalbama jau ne vieną mėnesį. Nerimu ir antibiotikų paieškomis žmonės intensyviai dalijasi socialiniuose tinkluose, o gydytojai priversti nuolat skambinėtis į vaistines. Negana to, prabylama ir apie kitų, pavyzdžiui, priešvėžinių vaistų trūkumą. Atsakingos institucijos tuo metu ruošia planą, kaip reikės išgyventi rudenį. Lietuvos bendrosios praktikos (šeimos) gydytojų asociacijos prezidentas habil. prof. dr.
Sveikata Prieš 15 val.

Garsiai šokėjai smogė klastingas vėžys: išdavė 1 simptomas

Populiaraus britų šou „Strictly Come Dancing“ žvaigždė, šokėja Amy Dowden sulaukė skaudžios žinios – moteriai nustatytas trečios stadijos krūties vėžys. BBC rodomoje laidoje publikos numylėtine tapusi profesionali šokėja A. Dowden praėjusią savaitę sulaukė šokiruojančios diagnozės. Nors ji dar tiksliai nežino, ar ji vėl prisijungs laidų filmavimuose, Amy trečiadienį „Instagram“ paskelbtame įraše rašė: „Turiu naujienų, kuriomis nelengva pasidalinti.
Gyvenimas Prieš 16 val.

Mirtiną aneurizmą galvoje išduoda vos 3 simptomai: neurologas įspėja visus

Vos prieš kelias savaites užgeso fitoterapeuto Juozo Ruolios gyvybė, o gegužės 21-ąją mirė ir buvusi pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė. Ar insultas dažnai nusineša gyvybes ir kaip užkirsti jam kelią? Apie tai tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ kalbamės su VUL Santaros klinikų gydytoju neurologu Ryčiu Masiliūnu ir VUL intervenciniu radiologu Giviu Lengveniu. Aneurizmos pavojus Laidoje pasikalbėjome ne tik apie insultą, bet ir apie aneurizmo riziką.
Istorijos Prieš 16 val.

Daržininkė Janina atskleidė geriausią būdą, kaip atsikratyti kurklių: vienas, du ir nebėra

88
Vienas didžiausių daržininkų galvos skausmų lauke – kurkliai. Neretai kovai su jais sodininkai ir daržininkai pasitelkia specialias priemones, tačiau daržininkė Janina sako turinti puikų metodą, kurį ne tik taiko daug metų, tačiau jam nereikia išleisti daug pinigų, o ir veikia kuo puikiausiai! Dažniausiai kurkliai įsikuria daržuose, soduose, šiltnamiuose ir kitose dirbamose teritorijose todėl, kad čia yra įdedama nemažai žmogaus priežiūros, dažnai laistoma žemė, o kurkliams drėgmė patinka.

Storosios žarnos vėžys smogia iš pasalų: gydytojas pasakė, ko privalu atsisakyti

Storosios žarnos vėžys – viena dažniausiai pasitaikančių onkologinių ligų. Nacionalinio vėžio instituto gydytojas chirurgas dr. Audrius Dulskas sako, kad vieno simptomo, kuris išduotų ankstyvoje stadijoje ligą – nėra. Vis dėlto, dalyvavimas prevencinėje vėžio programoje ir geras šeimos ligų anamnezės išmanymas yra raktas į galimybę gyventi sveiką gyvenimą.
Sveika gyvensena Prieš 17 val.

Edita Užaitė: venesualietė mane išmokė svarbiausio dalyko gyvenime

Teatro, kino ir televizijos aktorė Edita Užaitė TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ pasidalino išskirtinėmis kulinarinių atradimų istorijomis. Laidoje išgirskite, kaip turistų pamėgtoje vietoje aktorei pavyko rasti tuščią paplūdimį ir pavakarieniauti ant olų bei kaip ji neskubėdama išmoko ruošti ispaniškus patiekalus.  Editai Užaitei keliaujant labai svarbu pažinti šalį per maistą, todėl ji ieško dar neatrastų vietų. Ji pasakojo dažnai besilankanti turguje, mažuose restoranuose.
Gyvenimas Prieš 17 val.
Į viršų