Sakyk TAIP savo odai

Gydytoja įspėja – odos išvaizdą 70 proc. lemia UV spinduliai: pasakė, kaip apsisaugoti

Atėjus vasarai, o ypač atostogų metui, daugelis skuba nusipirkti priemonių nuo saulės, bet, pasak gydytojos dermatovenerologės Astos Dumbliauskienės, jau jas rinkdamiesi ir naudodami padarome klaidų. Vienas buteliukas visai šeimai su mažais vaikais tikrai netiks, tuo labiau užsilikęs nuo praėjusių metų, be to, odą saugoti nuo spinduliuotės reikia visus metus, tik pasirenkant skirtingas priemones.

Nudegėte saulėje? Padės 1 naminė priemonė

Prasidėjus vasarai, prasidėjo ir nudegimų saulėje sezonas. Kad ir kaip stengtumėmės tepti kūną kremais su SPF, kartais UV spinduliai prasiskverbia ir oda nudega. Jei nudegėte odą saulėje, virtuvėje jau turite geriausią  naminę priemonę, kuri padės numalšinti paraudimą ir skausmą.  Bulves galima ne tik valgyti – jos puikiai tinka saulės nudegimams gydyti. Tai yra puiki priemonė, padedanti kovoti su nudegimo sukeltais simptomais, rašo thelist.com.

Stebuklingasis alijošius: paprasti receptai odai ir plaukams

Nuo seno alijošius buvo vertinamas dėl savo gydomųjų savybių: šis augalas gydo nudegimus, malšina skausmą ir padeda užgyti žaizdoms. Vis dėlto, norint gauti didžiausią naudą, svarbu žinoti, kaip alijošių paruošti. Daugybė panaudojimo būdų Pasaulyje auga daugiau nei 200 alavijo rūšių, tačiau ne visi turi gydomųjų savybių ir tinka odos bei plaukų priežiūrai. Iš visų alavijų labiausiai vertinamas vaistinis alavijas (Aloe vera). Jo sultis ir rekomenduojama naudoti.

Dažnas derinys: pavasaris ir išsausėjusi oda – kaip padėti jai atgauti drėgmę ir spindesį?

„Turiu odos problemų“, – viena dažniausių minčių, bent kartą aplankančių tuos, kurie veidrodyje pastebi šaltojo sezono paliktus pėdsakus ir suskumba ieškoti kvalifikuotos pagalbos. Lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ gydytoja dermatovenerologė Gondinga Šliuževičienė sako, kad šiuo metu stebimas išaugęs pacientų srautas ir atskleidžia, dėl kokių odos problemų pavasarį į ją kreipiasi kas antras.
REKLAMA
Gediminas pasakoja, kaip pavyko pažaboti žvynelinę: išbandė daygybę skirtingų gydymo būdų Gediminas pasakoja, kaip pavyko pažaboti žvynelinę: išbandė daygybę skirtingų gydymo būdų

Gediminas pasakoja, kaip pavyko pažaboti žvynelinę: išbandė daugybę skirtingų gydymo būdų

Turėti kantrybės, nes viskas nepasikeičia per vieną dieną, laiku kreiptis pagalbos į specialistus ir tvirtai pasitikėti medikais, nes jie puikiai žino, ką daro. Tokiais esminiais patarimais sergantiems žvyneline, dar kitaip vadinamą psoriaze, dalinasi 37-erių Gediminas. Jis gimė bei užaugo Šiauliuose, vėliau atvyko mokytis į Vilnių, sostinėje liko, gyvena iki šiol ir sėkmingai dirba programuotoju.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų