Pamačius, kokį raštelį paliko kaimynas, kaunietei atvipo žandikaulis: „Antrą kartą pakartota nebus“

Kaunietė ramia širdimi palikusi automobilį daugiabučio kieme, ryte rado nemalonią staigmeną. Ant automobilio paliktas raštelis, kuriame grasinama ir liepiama transporto priemonę statyti tik savo gyvenamojo buto kieme.  „Šilainių ereliui – ateik pas mus į svečius (gali pm parašyti pasakysiu, į kurias duris skambinti), įpilsime ko nors apsiraminimui, kadangi kasdien ši mašina stovės mūsų kieme, kaimyne“, – prierašu prie garsinamojo raštelio nuotraukos dalijosi kaunietė.

Zelenskio žmonos suknelė užkariavo milijonų širdis: pamatykite patys

Pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė naują nuotrauką, kurioje ji pasirodė su Vyšivankos dienai paminėti skirtais baltai mėlynai siuvinėtais marškiniais ir buvo apipilta komplimentais. Su mėlynais siuvinėtais marškiniais pozuojanti pirmoji šalies ponia, savo įvaizdį papildė kukliu makiažu ir minimalistiniais aukso spalvos papuošalais, rašoma unian.net. „Instagram“ tinklo vartotojai apipylė O. Zelenską komplimentais.

Ši koldūnų sriuba nukels atgal į vaikystę: greita, pigu ir skanu

„Ar jūs žinote greičiau pagaminamą sriubą? Na gerai priimu atsakymus, kad galbūt greičiau pasigamins tik pieniška sriuba. Koldūnų sriuba – išsigelbėjimas, kai visiškai nelieka laiko, o sriubos norisi „labiau nei ženytis“ (mano krašte skamba toks posakis. Nepykit, jei kažkam jis labai jau ne gražus)“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė.

Kūno kalbos ekspertė: Putino judesiai išdavė, kaip jis jaučiasi

Kūno kalbos ekspertė teigia, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per vadovaujamą Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos viršūnių susitikimą savo kūno veiksmas atskleidė tai, kaip jis šiuo metu jaučiasi. Pasak kūno kalbos ekspertės, Vladimiras Putinas savo pastarajame pasirodyme viešumoje išreiškė nusivylimo ir pykčio ženklus.

Kokiais drabužiais rengiatės dažniausiai? Štai ką apie jus atskleidžia apranga

Visuomet mėgstate rengtis juodai? Ar esate iš tų, kuriems patinka vasariškų, ryškių spalvų drabužiai? Turbūt nenuostabu, kad jūsų spintos turinys apie jus daug ką pasako. Jūsų ambicijos, jūsų darbo pobūdis, jūsų emocijos ir net jūsų išlaidavimo įpročiai – drabužiai atskleidžia viską, rašoma timesofindia.indiatimes.com. Taigi, pasižiūrėkime, ką skirtingi aprangos tipai pasako apie jūsų asmenybę.

Rusijos žvaigždžių prabanga byra į šipulius: lieja „ašaras“ ir pripažįsta, kad bijo gyventi skurde

Ir turtuoliai verkia: kaip Kirkorovas, Buzova ir kitos putinistų žvaigždės „nuskurdo“ dėl sankcijų. Tie Rusijos menininkai, kurie koronaviruso epidemijos metu skundėsi mažomis pajamomis, dabar taip pat išgyvena sunkų laikotarpį dėl Rusijos Federacijai įvestų sankcijų dėl agresijos Ukrainos teritorijoje. Smarkiai sumažėjo koncertų ir įmonių renginių užsakymų, o kartu su jais sumažėjo ir paslaugų kainos. Putino Rusijos žvaigždės pradėjo skaičiuoti pinigus, rašo unian.net.

Gitanas Nausėda švenčia gimtadienį: tėtis atskleidė, ką kasmet pirkdavo sūnui

Ketvirtadienį, gegužės 19-ąją, Prezidentas Gitanas Nausėda švenčia savo 58-ajį gimtadienį. Šiemet jis šią dieną pasitiko toli nuo namų – oficialiame vizite Armėnijoje. Prezidento tėtis Antanas Nausėda (92) naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip sūnaus gimtadienius švęsdavo vaikystėje. A. Nausėda savo sūnų gimimo dienos proga pasveikino jau prieš kelias dienas telefonu, kuomet G. Nausėda ruošėsi išvykti oficialaus vizito.

Apie karalienę pajuokavęs komikas tokios reakcijos nesitikėjo: publika įsiuto

Karalienė pasirodė esanti kilniaširdė, kai komikas Omid Djalil pajuokavo, kad ji praėjusią savaitę praleido valstybės parlamento atidarymą. Neseniai monarchė dalyvavo renginyje „Gallop Through History“ Karališkajame Vindzoro žirgų šou, kuris buvo transliuojamas per ITV. Tačiau šventę vedęs komikas Omid negalėjo atsispirti įžūliam pokštui apie tai, kad Karalienė pasirodė publikoje, nepaisant to, kad jos vyriausybės renginyje šios savaitės pradžioje ją atstovavo princas Čarlzas.

Kankina aukštas kraujospūdis? Išbandykite 1 gėrimą

„ScienceDirect“ svetainėje paskelbtoje metaanalizėje teigiama, kad tyrimai rodo „nuolatinę granatų sulčių vartojimo naudą“ kraujospūdžiui. „Remiantis tyrimais gali būti protinga įtraukti šias vaisių sultis į sveiką mitybą“, ‒ pažymi mokslininkai. Aukštas kraujospūdis gali papildomai apkrauti kraujagysles, širdį ir kitus organus, tokius kaip smegenys, inkstai ir akys.

Vėžys smogė 23-ejų Žanetai: jį išdavė 2 požymiai

Melanoma ir bazinių ląstelių karcinoma, (odos piktybiniai dariniai), sergančių pacientų amžius jaunėja. Nors anksčiau šią diagnozę ištyrus apgamus dažniausiai išgirsdavo žmonės nuo 45-erių, dabar šios ligos nustatomos ir labai jauniems žmonėms. Ką būtina žinoti apie prevenciją ir pirmuosius grėsmingų ligų požymius? „Prisimenu, vieną kartą pietų metu sėdėjome su kolege, žiūrėjome į apgamus ant mano rankų, (turiu jų neapsakomai daug!) ir aptikome juokingai atrodantį apgamą ant mano kairės rankos.

Laukia ne pati geriausia diena: astrologai perspėja, kad darbuose tykos netikėti sunkumai

Ketvirtadienis Zodiako ženklams – ne pati geriausia diena. Anot astrologų, šiandieną tikėtis kažko iš aplinkinių būtų itin naivu. Geriausia pasikliauti savimi ir su aplinkiniais į avantiūras nesileisti. Gali kilti įvairių sunkumų ne tik darbe, tačiau ir už jo ribų. Zodiako ženklai raginami nepasiduoti emocijoms. Avinas Greičiau pavargsite, sudirgsite, tad galite padaryti daugiau klaidų nei paprastai, pamesti reikalingą daiktą, instrumentą.

Vilniečių pastatytas namelis vaikams virto sensacija: užeiti trokšta ir suaugę

Vaikystėje, ko gero, smagiausia laiką leisti lauke, o jei jį galima leisti jaukiame namelyje – tai kone svajonės išsipildymas. Vilnietė Kristina Bridikienė kartu su vyru ėmė ir savo keturioms atžaloms pastatė namelį, kurio kūrybai panaudojo po statybų likusias medžiagas. Internete namelis sulaukė ypatingo dėmesio ir sužavėjo tūkstančius. Tėvų rankomis pastatytą namelį vaikai pamilo ir čia nuolat verda gyvenimas, ypač dažnai laiką jame leisti mėgsta mažiausieji šeimos nariai.

Paviešino rusų kario pokalbį: „Mama, tai, ką padarėme žmonėms – košmaras“

21-erių karys iš Rusijos Ivanas Temny prisijungė prie informatorių būrio ir teigia, kad pulkininkas leitenantas asmeniškai nušovė kelis jų bendražygius, sužeistus mūšio lauke.

Užblokuota Gerdos Žemaitės „Instagram“ paskyra: garsi gelbėtoja prarado 70 tūkst. sekėjų

Antradienio rytą Gerda Žemaitė sulaukė nemalonios žinios – 4 metus puoselėta „Instagram“ paskyra, kurioje turėjo beveik 70 tūkstančių sekėjų, buvo užblokuota dėl menamų pažeidimų. Moteris neslepia, kad patirtas stresas atsiliepė ir jos pačios organizmui. „Iš tikrųjų nežinau tikrosios priežasties, kodėl buvo užblokuota mano „Instagram“ paskyra. Kalbėjau su programuotojais, kad greičiausiai įvyko kibernetinė ataka.

Balkone sodinkite šias gėles: ekspertė išvardijo, kurios auga geriausiai

Artėjant vasarai ją norime pajusti ne tik lauke, tačiau ir savo namų erdvėje. Vienas iš būdų, kuris gali patenkinti šį poreikį, gėlių sodinimas balkone ar terasoje. Namų interjero dizainerė ir apželdinimo specialistė Rima Pozingė naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie tai, į ką atkreipti dėmesį prieš pradedant auginti augalus balkone bei ką geriausia pasirinkti.

Lietuvos ugdymo įstaigas pasiekė mokomoji medžiaga apie maisto atliekų mažinimą

Atspausdinta mokomoji medžiaga apie maisto atliekų mažinimą „Gerai daryk – maistą taupyk“ jau pasiekė Lietuvos ugdymo įstaigas, vieną iš jų kalbiname  ir kviečiame paklausyti! www.pienasvaisiai.lt    www.facebook.

Ekologiški maisto produktai: nedėkime lygybės ženklo tarp gražaus ir ekologiško

Mmm koks viliojančiai blizgantis, lygios formos, šviežiai atrodantis, raudonskruostis obuoliukas guli parduotuvės lentynoje.. Taip ir norisi pirkti tokį gražų vaisių. Bet ar jis ekologiškas? Kas yra ekologinis ūkis? Paklausinėkime to vaikų – Lauros, Gretos ir Pijaus! – Gal matei ar valgei kada nors maisto prekę, pažymėtą „Ekologiška“, „Eco“, „Bio“ ženklu? – Taip! – suskubo atsakyti Greta. – Mama pirko, – jai antrina Laura.

Augalines pieno alternatyvas mėgsta ne tik veganai

Veganams ir vegetarams skirtose LIVIN parduotuvių lentynose atsiranda vis didesnė maisto produktų įvairovė. Verta prisiminti, kad augaliniai produktai verti dėmesio nepriklausomai nuo jūsų mitybos įpročių. Puikiu pavyzdžiu gali tapti augalinės pieno alternatyvos, kurias jau pamėgo tiek veganai, tiek visavalgiai. Augalinius pieno pakaitalus renkasi ne tik tie, kas vengia gyvūninės kilmės produktų.

Skrydis į Turkiją vilnietei virto siaubo filmu: „Tokios patirties niekam nelinkiu“

„Neseniai skridau lėktuvu į Turkiją iš Vilniaus ir noriu pasakyti tik vieną – šitos kelionės nepamiršiu visą gyvenimą. Maniau, kad tokie dalykai būna aprašomi tik feisbuke, bet, pasirodo, tai vyksta realiame gyvenime ir dar nutiko lėktuve, kuriame aš buvau“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Vida. Prieš kurį laiką skridau lėktuvu į poilsinę kelionę Turkijoje. Pasiėmiau knygą, skaičiau, vėliau pradėjau snausti. Iš miego mane pažadino siaubingas vaiko klykimas.

Kuriame paveikslėlyje matote besibučiuojančią porą? Išduos apie jus pikantiškas detales

Mėgstate išbandyti įvairius psichologinius eksperimentus?  Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuriame variante matote besibučiuojančią porą? Jeigu besibučiuojančią porą matote pirmame variante Tai atskleidžia, kad jums yra labai svarbus intelektualus ryšys, kadangi šiame paveikslėlyje pora liečiasi savo galvomis. Jums labai svarbu, kad partneris vertintų jūsų intelektą ir suprastų jūsų vidinius troškimus.
REKLAMA
Į viršų