Išmanieji namai

„Protinga“ virtuvė – kaip ją įsirengti?

Funkcionali ir praktiška virtuvė yra kiekvienos namų šeimininkės svajonė. Šiais laikais išmaniosios technologijos puikiai integruojamos net į itin mažas virtuves ir leidžia ne tik suktis greičiau, bet ir neįtikėtinai komfortiškiau. Taigi, kaip pasinaudoti praktiškos virtuvės funkcionalumais? Šiuolaikinėje virtuvėje – tik funkcionalūs sprendimai Išmanioji virtuvės technologija gali patikrinti šaldytuvo ar spintelių turinį.

Išmanusis apšvietimas: gražu, taupu, paprasta

Šviesos namuose svarbios ne tik dėl praktinių aspektų, bet ir dėl atmosferos – tam tikri šešėliai, šviesos atspalvis ir stiprumas gali sukurti išskirtinai jaukią nuotaiką ir priversti atsipalaiduoti. Pasirodo, kad apšvietimas namuose gali būti ne tik įprastas, bet ir išmanus – tokiu būdu sutaupoma pinigų ir sukuriama maloni atmosfera.

Renkatės siurblį-robotą? Štai į ką svarbu atkreipti dėmesį

Namų ruošos darbai užima nemažą dalį mūsų laiko. Norint palengvinti šią nemalonią užduotį, vis dažniau į pagalbą pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos. Jei jau kuris laikas svarstote įsigyti robotą-siurblį, tai puikus metas šią svajonę įgyvendinti, tik svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų.

Išmanieji namai: dažniausi mitai ir tiesa

Vieniems, pagalvojus apie išmaniuosius namus, prieš akis iškyla namų prabanga. Kitiems – beprotiškai aukštos kainos. Treti mato nuolatines problemas gendant technikai ir nesibaigiančius rūpesčius ją taisant. Bet ar iš tikrųjų šios baimės pagrįstos? Toliau pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus, susijusius su išmaniaisiais namais.

Lengvesnei kasdienybei: 5 būdai, kaip technologijos pasitarnauja tėvams ir vaikams

Išmaniosios technologijos gerokai palengvino mūsų kasdienybę. Vis dėlto, daugelis tėvų nežino daugybės mažų gudrybių, kurios gali ne tik palengvinti buitį turint vaikų, bet ir padėti šeimai gyventi sveikiau. Dalijamės 5 paprastais būdais, kurie pasitarnaus tėvams ir jų atžaloms. 1. Padėkite vaikams geriau išsimiegoti naktį Miegas labai svarbus vaiko vystymuisi. Miego kiekis proporcingai daro įtaką fizinei, emocinei ir psichinei gerovei.

Saugiuose namuose – saugi šeima: išmanūs namų apsaugos sprendimai

Į namų apsaugą žiūrima vis atsakingiau, todėl į pagalbą pasitelkiamos išmanios priemonės. Kuo ypatinga išmani namų apsauga ir kodėl verta ją rinktis? Kas tai ir kaip tai veikia? Išmaniosios apsaugos sistemos – tai elektroninių įrenginių komplektai, veikiantys kartu tam, kad apsaugotų jūsų namus nuo gaisro, vagių ir kitų netikėtų problemų.

Išmaniųjų namų įrengimas: dažniausios klaidos ir kaip jų išvengti

Gyventi išmaniuosiuose namuose – labai patogu: čia nereikia įjungti ir išjungti apšvietimo, mechaniniu būdu reguliuoti katilo temperatūros, įjungti oro kondicionieriaus, atitraukti ir užtraukti žaliuzių arba užuolaidų. Tačiau išmaniųjų namų kūrimas – procesas, kuriame labai sunku išvengti klaidų. Jos gali brangiai kainuoti ir sukelti nusivylimą.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų