Specialistė atskleidė: kiek iš tiesų kainuoja įsirengti namus?

Pastaruoju metu nekilnojamojo turto rinką drebina iki šiol nematyta paklausa ir didžiulė kainų kaita. Nors nuolat garsiai kalbama apie būsto įsigijimo kainas, vis dėlto, neretai pasigendama informacijos apie tai, kiek kainuoja būsto įsirengimas. Plačiau apie kainas ir kaip sutaupyti įsirenginėjant būstą pasakoja interjero projektavimo studijos „Sa.home“ architektė Sandra Žukauskė.

Nepamainomi pagalbininkai virtuvėje: 2 prietaisai, kurie neabejotinai palengvins buitį

Ne paslaptis, kad per dieną virtuvėje praleidžiame daug laiko – gaminame maistą, ruošiame užkandžius kitai dienai, valgome jau paruoštą maistą, geriame arbatą ir šnekučiuojamės su šeima. Žinoma, keletą valandų per dieną suktis virtuvėje patinka ne kiekvienam, todėl vis dažniau atsigręžiama į įvairius šiuolaikinius prietaisus, kurie gali palengvinti kasdienybę ir sutaupyti laiko. Šį kartą aptarsime 2 įrenginius, kurių nauda dažnai nepelnytai nuvertinama.

Svajojate apie patogią virtuvę? Štai 3 taisyklės, kurių vertėtų laikytis

Turbūt niekas nepaneigs, kad virtuvėje praleidžiame nemažą dalį dienos – čia ne tik ruošiame maistą, tačiau ir bendraujame su šeima bei draugais, todėl itin svarbu, kad ši namų zona būtų funkcionali ir patogi. Norint, kad virtuvėje šeimininkauti būtų išties malonu, vertėtų laikytis trijų paprastų taisyklių. Pasirūpinkite daiktų laikymo vietomis Dar nebuvo žmogaus, kuris būtų pasakęs, kad virtuvėje – per daug vietos daiktams.

Atnaujinate namų interjerą? Štai keletas detalių, be kurių neapsieina nė vieni namai

Viena sunkiausių užduočių įsirenginėjant namus – išsirinkti ir tarpusavyje suderinti skirtingas interjero detales. Harmoningas ir akį traukiantis interjeras suteikia jaukumo bei kambarius paverčia tikraisiais namais. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad kuriant interjerą negalioja jokios normos ar taisyklės, vis dėlto, yra keletas interjero detalių, be kurių neapsieina nė vieni namai. Plačiau apie tai tv3.lt skaitytojams pasakoja interjero projektavimo studijos „Sa.

„Magrės baldai“: pasaulinės baldų dizaino tendencijos iš Milano

„Magrės baldai“ komanda neseniai sugrįžo iš baldų dizaino parodos Milane. „Salone del Mobile“ pavadinimu tarptautinėje rinkoje pripažintiems kūrėjams žinomas renginys dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos šįmet surengtas net po kelių metų pertraukos. Tiesa, naujovių čia nestigo. Žinomi lietuviškų baldų kūrėjai sako – iš Italijos parsivežė įkvėpimo ir naujų idėjų. Dargi – vidinę ramybę, kad pačių kuriamų gaminių asortimentas yra taiklus pasaulinių tendencijų atspindys.

PRIEŠ ir PO: virš 40 metų skaičiuojantis senjorės miegamasis virto jaukiu ir šiuolaikišku

Močiutė Laima – taip energija trykštančią kaunietę senjorę vadina jos mylimi anūkai. Nuo jaunystės ji tebegyvena savo pirmajame bute. Čia užaugo dvi jos dukros, o dabar dažnai svečiuojasi trys anūkai. Juos močiutė Laima vadina gyvenimo varikliukais. Tačiau Laimos miegamasis – užstrigo laike ir visiškai neatitinka nei jos poreikų, nei asmenybės. Interjero dizainerė seną moters miegamąjį pavertė jos vertu, stilingu ir tvarkingu kambariu poilsiui ir savęs puoselėjimui.

Kilimų žinovės patarimai, ką vertėtų žinoti renkantis persišką kilimą

Pradėjęs savo istoriją kaip buitinis rakandas, laikui bėgant kilimas įgijo kitą prasmę ir vertę. Šiandien autentiškas rankų darbo kilimas iš rytų gali tapti pagrindine namų interjero puošmena, šeimininko gero skonio ir pasaulėžiūros simboliu, estetikos bei pasigėrėjimo šaltiniu. Rytietiškų kilimų žinovė Laura Bohne kalbėti apie kilimus gali nenuilsdama ir, jos klausant, imi suprasti, kad kilimo pasirinkimas tai – ne šiaip veiksmas, tai – žinios, filosofija, išmintis.

Patogi namų svetainė: traukos centras namiškiams ir svečiams

Svetainė – svarbi namų erdvė, kurioje sukasi visas namų gyvenimas. Patogus, funkcionalus, bet tuo pačiu ir jaukus jos apstatymas sukuria tikrą emocinį ir fizinį komfortą visiems namiškiams bei paviešėti užsukusiems svečiams. Svetainės kambarys namuose atlieka kelias funkcijas.

Puošiame namus Kalėdoms: jaukumą kurkite su naujais langų uždengimais

Vis mažiau dienų liekant iki Kalėdų nevalia pamiršti savo namų, suteikiant jiems dar daugiau jaukumo. Sukurti šventinę atmosferą, pagyvinti namų interjerą visada galite ne tik pasipuošę kalėdinę eglutę, bet ir atnaujinę langų uždengimus ar kitas interjero detales. Taigi, „Domus Lumina“ dalijasi patarimais, kaip prieššventinio sezono laikotarpiu savo namuose susikurti Kalėdų laukimo nuotaiką.

Pasiilgusiems funkcionalumo – naujoji „Magrės baldų“ kolekcija

Namuose praleidžiame didžiąją dalį laiko, todėl natūralu, kad norisi juos puoselėti. Tiems, kurie planuoja atnaujinti arba įrenginėti interjerą, lietuviško prekių ženklo „Magrės baldai“ komanda turi pasiruošusi naujieną – minkštų baldų kolekciją „Eva“. Ilgesnė nei 25-erių metų patirtis leido sukurti gaminius, kuriuose tobulai dera išskirtinio komforto suteikiantys sprendimai, elegantiškas dizainas ir apgalvoti matmenys.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, namų virtuvei renkantis maišytuvą

Vieno dažniausiai naudojamų prietaisų buityje, taip pat svarbios namų interjero detalės – vandens maišytuvo, pasirinkimas nėra lengvas sprendimas. Stilių, medžiagų, apdailos ir kainų įvairovė gali būti didžiulė. Tikriausiai ne vienerius metus gyvensite namuose, kuriems renkatės vandens maišytuvus, tad šis prietaisas turi itin patikti ir būti patogus naudoti. Dauguma žmonių renkasi maišytuvą vien pagal išvaizdą, o tai yra didelė klaida.

Kriauklės valymo gudrybės ir ką daryti, kad ateityje nereikėtų dėl to sukti galvos

Kasdien naudojamos virtuvės kriauklės labai greitai praranda savo blizgesį dėl vandens ir purvo likučių. Ilgainiui plautuvėms vis sunkiau tampa sugrąžinti buvusį spindesį, šios reikalauja vis daugiau priežiūros bei laiko. Siūlome jums kelias išeitis, kaip galima lengvai panaikinti dėmes ir kokias plautuves rinktis ateityje, kad šių problemų išvengti.

Plisuotos žaliuzės su dviem audiniais: patogus sprendimas ir dieną, ir naktį

Plisuotos žaliuzės ne veltui yra populiarus pasirinkimas tarp langų uždengimų. Pastarosios yra lengvai pritaikomos įvairių dydžių ir formų langams, laisvai reguliuojamos, patogiai sumontuojamos, nereikalaujančios daug priežiūros, leidžiančios rinktis iš daugybės skirtingų dizainų, o renkantis plisuotas žaliuzes su dviem audiniais pliusų tik dar daugiau. Apie juos šį kartą „Domus Lumina“ ir pasakoja.

Populiariausi mitai apie roletus ir priežastys, kodėl verta juos rinktis

Šiandien roletai vis dar išlieka tarp populiauriausių langų uždangų pasirinkimų. Jie – spalvingi, puikiai sulaikantys intensyvius saulės spindulius, pagyvinantys interjerą, lengvai reguliuojami. Tai ypač praktiškas pasirinkimas. Tačiau šio tipo uždangos vis dar yra apipintos įvairiais mitais ir klaidingais įsitikinimais. Šįkart „Domus Lumina“ sieks juos visus sugriauti. Nors roletus kaip dekoracinę priemonę pasirenka vis daugiau žmonių, mitai niekur nedingsta.
Į viršų