PEPSI žaidimas


Konkursas pasibaigęs

 

Žaidimo taisyklės:

 • Žaidimo pradžia: 2018 m. lapkričio 30 d.
 • Žaidimo pabaiga: 2018 m. gruodžio 31 d.
 • Dalyvauti galite žaisdami ww.tv3.lt/pepsi puslapyje pasirinkus kamštelį, kuris gali būti laimingas.
 • Žaisti galima kartą per dieną (ribojama pagal IP), registruotis galima kasdien po kartą ir taip didinti šansus laimėti pagrindinį prizą.
 • Pagrindinio prizo paskelbimas: 2018 m. sausio 4 d. el. paštu bei tv3.lt tinklalapyje. PEPSI gėrimų laimėtojai informuojami asmeniškai el. paštu ir skelbiami viešai tv3.lt/pepsi kiekvieną savaitę penktadieniais (gruodžio 7, 14, 21, 28 ir sausio 4 dienomis), nurodant laimėtojo el. pašto adresą.

 

Dalyvavimo žaidime sąlygos:

 • Žaidimo dalyviu tampama užsiregistravus nurodytoje registracijos formoje.

Žaidimo laimėtojų išrinkimo tvarka ir prizai:

 • Prizai:

          - 10 dėžių PEPSI gėrimų (vienoje dėžėje yra 24 vnt. 0,33 L talpos skardinių).
       - Pagrindinis prizas - 5 dienų kelionė į Ukrainą, Bukovelio slidinėjimo centrą keturiems asmenims. Į kelionę įskaičiuota kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 4 nakvynės su pusryčiais (išvykstant anksti gali būti pusryčių paketai), kelionės vadovo paslaugos, nuvežimas iki trasų ir atgal, kelionės dokumentų sutvarkymas. Į kelionę neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas užsienyje, civilinės atsakomybės draudimas, slidinėjimo abonementas (~90 EUR/3d.), slidinėjimo instruktoriaus paslaugos, inventoriaus nuoma, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai, papildomos paslaugos

 •  Prizų laimėtojai bus atrinkti atsitiktine tvarka.


Žaidimo prizai ir jų atsiėmimas:

 • Pagrindinio prizo laimėtojai bus traukiami burtų keliu 2018 m. sausio 4 d.
 • PEPSI gėrimų laimėtojai skelbiami kiekvieną savaitę penktadieniais (gruodžio 7, 14, 21, 28 ir sausio 4 dienomis). Kiekvieną savaitę išrenkami ir skelbiami du laimėtojai.
  • Laimėtojai bus informuojami el. paštu. Laimėtojai el. paštu turės nurodyti savo vardą ir pavardę.
  • Pepsi prizai nebus siunčiami paštu ar kurjeriu, juos bus galima atsiimti adresu Kalvarijų g. 135, Vilnius (TV3 ofisas) darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., taip pat ir savaitgaliais (iš anksto susitarus).
  • Prizą gali atsiimti tik oficialiai paskelbtas laimėtojas/laimėtoja. Atsiimant prizą, privaloma turėti asmens dokumentą.
  • Visi akcijos dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju jų el. pašto adresai, vardai ir pavardės bus skelbiami viešai šiose taisyklėse nurodyta tvarka.
  • Nugalėtojui neatsiliepus / nesusisiekus su žaidimo organizatoriumi ar neatsiėmus prizo per savaitę nuo el. laiško gavimo dienos, prizas pereina žaidimo organizatoriui.
  • Prizai į pinigus nekeičiami.

Bendrosios nuostatos:

 • Registruodamasis žaidime ir pateikdamas prašomus duomenis asmuo patvirtina, kad yra informuotas ir sutinka, kad jo asmens duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė) būtų UAB All Media Digital, kaip duomenų valdytojo, tvarkomi žaidimo organizavimo ir vykdymo tikslu žaidimo vykdymo metu ir 1 mėnesį po visų žaidimo prizų laimėtojų paskelbimo dienos. Žaidimo dalyvis privalo pateikti visus nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini žaidimo organizavimui ir vykdymui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų ar pateikdamas ne visus ar neišsamius asmens duomenis, ar tik dalį jų, žaidimo dalyvis negalės būti žaidimo organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti žaidime. Žaidimo dalyvis bet kuriuo jo asmens duomenų tvarkymo laikotarpio metu gali raštu kreiptis į žaidimo organizatorių ir atšaukti duotą sutikimą (kuris duotas tampant žaidimo dalyviu) dėl jo asmens duomenų tvarkymo žaidimo organizavimo ir vykdymo tikslu, pareikalauti susipažinti su tvarkomais jo asmens duomenimis, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis, sustabdyti (išskyrus saugojimą) savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi neteisėtai. Žaidimo dalyvis informuojamas, kad atšaukęs savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo žaidimo organizavimo ir vykdymo tikslu, pateikęs reikalavimą sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą žaidime ir neturinčiu galimybės laimėti žaidimo prizus.
 • Žaidimo organizatorius – UAB All Media Digital, el. paštas: [email protected], tel.: 8-5 203 0102.
 • Žaidimo rėmėjai – „PEPSI“ ir „Grūda“.
 • Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles ir dalyvavimo sąlygas bei prizus iš anksto apie tai nepranešus.

 

 

Pagr. prizą laimėjo: mo**ika.ba***[email protected]

 

PEPSI dežę laimėjo:

Bal***[email protected]

edi***[email protected]

rim***[email protected]

Pr***[email protected]

Eg***[email protected]

j***[email protected]

ed***[email protected]

gab***[email protected]

au***[email protected]

po***[email protected]

 

 

Žaidimas ir registracija jau pasibaigė. Su laimėtojais susisiekta registracijoje nurodytu el. paštu.


Į viršų