naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
30
Gerda Zaptoriūtė su mylimuoju (nuotr. asm. archyvo)

2019-aisiais „X faktoriuje“ sužibėjusi Gerda Zaptoriūtė šiuo metu kaip niekad laiminga. Drauge su sužadėtiniu Jovydu ji Naujųjų metų išvakarėse susilaukė vaikelio.

30

2019-aisiais „X faktoriuje“ sužibėjusi Gerda Zaptoriūtė šiuo metu kaip niekad laiminga. Drauge su sužadėtiniu Jovydu ji Naujųjų metų išvakarėse susilaukė vaikelio.

REKLAMA

Žinią ji pranešė socialiniuose tinkluose, kur taip pat atskleidė, kad porai gimė berniukas. Vaikeliui jie suteikė Marko vardą.

Apie nėštumą moteris skelbė dar rugpjūčio mėnesį.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie G. Zaptoriūtės išgyventą sunkų laikotarpį.

Savo išgyvenimais Gerda pasidalijo socialiniuose tinkluose, o įrašu sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. 

„ANOREKSIJA. 1-OJI DIENA. 

Atsikėliau ryte ir pirmoji mintis, kuri toptelėjo: šiandien į sutrikimų centrą. Šiandien pirmas mano žingsnis. Kuo arčiau centro, tuo labiau daužosi širdis. Bet aš tai padariau! Pirmą žingsnį! Sakoma, kad pradžia yra sunkiausia, patvirtinu 100%, jog tai tiesa. Pokalbis grupėje trūko apie 2 val, o atrodė, jog amžinybę... Tiek skaudžių patirčių, tiek išsekusių žmonių, pavargusių nuo šito viso mėšlo ir norinčių išbristi. Visose moteryse mačiau ir save. Visos prisistatė ir štai, atėjo mano eilė.. Pajaučiau, kaip per kūną nuėjo nemalonus karštis ir iš įtampos pradėjo pykinti. Nurijau tą jausmą ir pradėjau:

Labas, aš Gerda. Man 24 metai. Su valgymo sutrikimais kovoju nuo vaikystės. Viskas prasidėjo nuo patyčių mokykloje o dabar, aš jau sėdžiu čia, nes mane baigia suvalgyti mano pačios mintys apie maistą ir kūną. Patyčios mokykloje, artimoje aplinkoje mane visus metus ėdė, ko pasakoje užaugau labai traumuotu ir daug psichologinių problemų turinčiu žmogumi. Sunkiausia mano ir mano valgymo sutrikimų kelionė prasidėjo 2019 m. „X faktoriuje“... Kiekvieną dieną sverdavausi ir kiekvieną dieną mažinau savo maisto porcijas. Iki kol atėjo didžiojo finalo diena ir reikėjo lipti į sceną su visais, savo jėgomis to padaryti jau nebegalėjau, nebegalėjau užlipti laiptais. Pasiekiau 36,5kg svorį. Tą pačią dieną nualpau, mano kraujospūdis buvo vos apčiuopiamas. Supratau, kad turiu kažką daryti, jei ne dėl savęs, tai dėl mamos, kuri kiekvieną dieną verkia. 

REKLAMA

Palikau toksiškus santykius, kuriuose skendau beveik 6 metus. Atsirado vyras mano gyvenime. Taip, kalbu apie Jovydą. Jis padėjo išlipt iš žiauriai gilaus dugno, kai jau nesimatė, net menkiausios šviesos. Vėl pasijaučiau laiminga. Problema niekur nedingo, bet, trumpam prigeso, jau buvo įmanoma gyventi su tuo. 2021m. rugpjūčio m. Sužinau, kad laukiuosi, viskas vėl apsivertė. Pradėjau savimi tikrai rūpintis, kad ir kaip buvo sunku kovoti su mintimis. Net galvojau, kad vaikelis padės man pagaliau, galbūt pasveikt.

REKLAMA

Rugsėjo 8d. Žinia, kad nėštumas nebesivysto ir vaisiaus širdies ritmo nėra.

Rugsėjo 11d. Valymo diena... Jaučiausi nieko vertas, tuščias indas... Viskas vėl užsikūrė...

O dabar pradedu kelionę“, – rašė Gerda Zaptoriūtė.

Naujienų portalui tv3.lt mergina papasakojo, kaip įvyko sužadėtuvės bei atskleidė, kokia buvo jos reakcija.

Mergina atviravo, jog Jovydas Zabiela buvo jos vaikystės meilė, tačiau šiltus jausmus puoselėti pradėjo visai neseniai.

REKLAMA

„Mūsų istorija yra labai įdomi. Mes vienas kitą žinojome nuo penktos klasės, lankėme tą pačią mokyklą iki 8 klasės. Jis buvo mano vaikystės pirma meilė. Vėliau mes susitikimo po daug metų „X faktoriuje“. Tada nejautėme vienas kitam jokios simpatijos, nes abu turėjome antras puses. Projekte mus visi labai piršo. Praėjo keli mėnesiai aš išsiskyriau ir jis išsiskyrė su antra puse.

Kažkuris kažkuriam parašė ir pradėjome bendrauti. Po kurio laiko pradėjome susitikinėti. Tada aš su niekuo nenorėjau draugauti, nes buvau neseniai išsiskyrusi. Nieko nenorėdavau, todėl vis atidėliodavau susitikimus su Jovydu. Vėliau nusprendžiau, kad reikia susitikti. Pradėjome bendrauti ir šilti jausmai labai greitai pradėjo megztis“, – kalbėjo pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Ji džiaugėsi, kad jie labai panašūs, todėl puikiai sutaria: „Pajautėme, kad esame vienas kito. Aš esu jo žmogus, o jis yra mano žmogus. Viskas pradėjo labai greitai rutuliotis. Mes esame labai panašūs. Abu turime kažkokių sunkumų. Vienas kitą suprantame, papildome. Nežinau, kas galėtų geriau mane suprasti už jį. Vienas kitą labai pakeitėme. Tiek jis mane, tiek aš ji.“

Kalbėdama apie sužadėtuves, „X faktoriaus“ dalyvė neslėpė, kad jos mylimasis visą dieną elgėsi neįprastai, tačiau negalėjo net pagalvoti, kad šis jai pasipirš.

REKLAMA

„Pastebėjau, kad jis visą dieną kažkoks neramus. Gulėjome paplūdimyje. Nuėjau maudytis, o grįžusi, nusprendžiau pasideginti. Jis man pasakė, kad papieš kažką. Gulėjau ir nekreipiau dėmesio. Po kiek laiko atsisukau ir pamačiau, kad jo nebėra. Nesupratau, kas vyksta. Vėliau pakėliau galvą ir pamačiau, kad jis yra šiek tiek ant kopų palipęs ir sakė man, kad ateičiau. Pasiūlė pastatyti smėlio pilį. Pradėjome kasinėti smėlį ir aš iškasiau kažkokį butelį. Sakau: „Kas čia?“.

REKLAMA

Sako: „Nežinau. Ne mūsų“. Aš mačiau, kad ten mūsų buteliukas, nes iš jo dar gėrėme vandenį. Matau, kad viduj yra kažkoks raštelis. Ištraukiau tą raštelį ir ten parašyta: „Ar būsi mano žmona?“, – atskleidė Gerda.

Anot Gerdos, Jovydas turėjo kiek išsigąsti dėl jos reakcijos: „Tuo momentu man „širdis sustojo“. Negalėjau patikėti, kad tai tikrai vyksta. Kelis kartus perskaičiau raštelį. Pasižiūrėjau į Jovydą ir jis jau klupi su žiedu. Aš to nesitikėjau. Visiškai. Žinojau, kad kažkada tai bus, bet nemaniau, kad taip greitai viskas įvyks. 

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, aš dar jį šiek tiek išgąsdinau, nes ilgai tylėjau. Nors aš nė kiek neabejojau, kad noriu būti jo žmona, tačiau negalėjau patikėti, kad tai tikrai vyksta.“

Mergina neslėpė, kad dar ir dabar sunku suprasti, kad ji yra Jovydo sužadėtinė: „Man dar sunku suvokti, kas vykta. Galbūt, kad daugelis pasakytų, kad per greitai viskas vyksta, nes mes kartu esame tik pusę metų. Mes jaučiame, kad dabar yra tinkamiausias laikas. Nors viskas su juo vyksta labai greitai, tačiau manau, kad taip ir turi būti. Viskas yra tinkamu laiku.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų