Serialo „Bridgerton“ žvaigždės praskleidė paslapties šydą: atskleidė, ar šiltus jausmus puoselėja ir realiame gyvenime

Platformoje „Netflix“ šiuo metu rodomas serialas „Bridgerton“ be galo populiarus ir Lietuvoje, o kai kurie jį netgi lygina su populiariuoju „Gossip girl“.

4

O štai vieną pagrindinių vaidmenų seriale suvaidinęs aktorius Rege-Jean Page’as netrukus paskelbtas nauju svajonių jaunikiu. Tik ar jo širdis laisva?

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Serialo „Bridgerton“ žvaigždės praskleidė paslapties šydą: atskleidė, ar šiltus jausmus puoselėja ir realiame gyvenime

Pasirodo, kad nors ir stengiasi tai slėpti, iš tikrųjų aktorius turi mergina. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, ši moteris galėtų būti Emily Brown, o neseniai jiedu dar ir užfiksuoti Londone besiglėbesčiuojantys.

Teigiama, kad Emily yra reklaminių tekstų kūrėja, o taip pat – futbolo žaidėja. Negana to, pasirodo, kad ji ir Rege susitikinėja jau kurį laiką, mat kartu Londone turi bendrus namus. 

Neseniai apie šiuos gandus „Access Holywood“ interviu metu buvo paklausta ir paties aktoriaus. „Kas su kuo iš serialo susitikinėja išjungus kameras?“ – būtent tokį klausimą gavo Rege.

„Manau, kad viskas, ką jums reikia žinoti, yra nufilmuota ir išreikšta per nuostabų scenarijų. Manau, kad visų žodžių, esančių scenarijuje, tikrai pakanka“, – nuo klausimo išsisuko jis.

Panašaus klausimo sulaukė ir aktoriaus mylimąją seriale suvadinusi Phoebe Dynevor. Tiesa, žurnalo „You“ žurnalistai klausė kiek tiksliau – ar ji ir Rege susitikinėja ir realiame gyvenime?

„Norėčiau pasakyti, kad tarp mūsų kažkas yra, tačiau iš tiesų mes visą laiką bendravome be galo profesionaliai. Kadangi jautėme didžiulį spaudimą viską suvaidinti gerai, viskas, apie ką galvojome, buvo darbas. Mus sieja profesionalūs darbiniai santykiai. Dėl to labai džiaugiuosi. Būtų labai komplikuota, jei viskas būtų pasisukę kiek kitaip“, – sakė ji. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų