Šeima — didžiausias turtas, todėl ją reikia saugotis ir tausoti. Jei šeimoje prigeso kibirkštėlės ir aistra, pats laikas visą tai atnaujinti.

1. Raskite laiko vienas kitam. Jei jūsų kasdienį gyvenimą užgožia vaikai, nesibaigiantis maisto gaminimas ir įkyrėjusi namų ruoša, pats laikas pamėginti nuo to pabėgti. Tereikia nusipirkti kelialapį į mėgstamą šalį arba bent jau prie jūros ir pasimėgauti vienas kito draugija. Atostogos dviese be jokių įsipareigojimų ir rutinos, jums tikrai padės atstatyti santykius ir jūs vėl vienas kitą pamilsite.

2. Pusryčiaukite dviese. Manote, kad tai visiškas niekis ir valgyti kartu — nieko nereiškia? Tai visiška netiesa. Valgyti kartu yra labai svarbu. O ypač — pusryčius. Pasipasakokite vienas kitam apie ateinančios dienos planus, pasvajokite drauge ir suplanuokite vakarienę. Tai taip suartina!

3. Dalykitės naujienomis. Paskambinti vienas kitam ir pranešti džiugias žinias — visiška palaima abiem. Jei sužinojote, kad padidėjo alga arba atlikote puikų žygdarbį darbe, paskambinkite savo antrajai pusei ir praneškite apie tai. Maloniai nustebinti liksite abu.

4. Rodykite meilę vienas kitam prie vaikų. Nevenkite švelnumo ir apsikabinimų prie vaikų. Tegul mažieji pamato, kad mylite, saugote ir branginate vienas kitą.

REKLAMA

5. Stebinkite vienas kitą. Nepamirškite sukaktuvių, gimtadienių, metinių ir kitų svarbių švenčių. Šiomis progomis nustebinkite vienas kitą maloniomis smulkmenomis ir siurprizais.

6. Ieškokite kompromisų. Jei yra atvejų, kada jūsų nuomonės visiškai išsiskiria, nieko nelaukite ir būtinai ieškokite tokių idėjų ir kompromisų, kurie džiugintų jus abu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų