Paryžiuje Valentino dieną nuo tiltų rinktos meilės spynos

 Valentino dieną Paryžiuje meilė tikrai nesklandė ore. Pareigūnai vyko šalinti vis augančio meilės spynų, kurias įsimylėjėlių porelės kabino ant tilto per Senos upę turėklų, skaičiaus.

Tradiciškai įsimylėjėliai iš viso pasaulio plūsta į Prancūzijos sostinę ir puošia jau nuo svorio linkstančius tiltus spynomis su meilės žodžiais. Apie tai praneša „Reuters“.

Miesto valdžiai romantiški niekučiai atneša vien sielvartą. Metalas gundo vagis, kurie vielos pjautuvais ne tik pasisavina spynas, bet ir pažeidžia tilto struktūrą.

Net Valentino dieną Paryžiuje tiltų dalių keitimo operacija vyko gana intesyviai. Tačiau romantiškai nusiteikusios porelės čia pat kabino naujas spynas ir nepaisė šalia dirbančių pareigūnų.

„Tai tik parodo, kad Paryžius yra romantiškiausias miestas pasaulyje“, – sakė įsimylėjėliai. Tiems, kurie negalėjo prieiti prie tilto arba norėjo pademonstruoti meilę ir nesukelti pareigūnams problemų, Paryžiaus valdžia leido rodyti Valentino pranešimus elektroniniuose ekranuose aplink miestą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų