Londone gyvenanti atlikėja Jolanta Naruševičiūtė – apie naujus vėjus bei santykius su 22 metais jaunesniu mylimuoju: visko buvo

Londone gyvenantys dainininkai Mantas Vygantas (30) ir Jolanta Naruševičiūtė (52) drauge yra ne tik scenoje, tačiau ir gyvenime. Pora vienas kitam šiltus jausmus puoselėja ko ne 6 metus. Moteris pasakojo, jog jis jai užgydė visas širdies žaizdas, todėl labai džiaugiasi jo draugija.

32

Naujienų portalui tv3.lt J. Naruševičiūtė atvirai prabilo apie muziką, naujausią darbą bei gyvenimą su jaunesniu mylimuoju.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Londone gyvenanti atlikėja Jolanta Naruševičiūtė – apie naujus vėjus bei santykius su 22 metais jaunesniu mylimuoju: visko buvo

Muzika ir naujausias darbas

Visai neseniai Jolanta išleido naują dainą ir vaizdo klipą – „Aš noriu gyventi“. 

„Daina parašyta specialiai man dar 2012 metais. Tai daina – apie mano tuo metu komplikuotus santykius šeimoje. Dainos autorius yra tuo metu buvęs mano scenos partneris – Piotras Derevianko, su kuriuo pradėjom muzikinį gyvenimą Anglijoje nuo 2004 metų. Tai žmogus, kuris puikiai pažinojo mane ir mano šeimą bei mano tuometinį gyvenimą. Todėl ši daina iš mano realybės. Tik dabar išdrįsau įrašyti kūrinį profesionalioje studijoje ir tuo labai džiaugiuosi. Video klipas yra visiškai paprastas. Tiesiog toks, kokia aš esu pati. Aš tokia ir gyvenime. Kad jūs žinotumėt, kaip aš nemėgstu makiažo, blizgančių apdarų ir spaudžiančių batų. Daugelis išleidžia krūvą pinigų tam, kad įsiteigti žiūrovui. Bet tai ne man. Nepatinka man nudailintos fotosesijos, nepatinka man dirbtinumas. Aš visada už natūralumą ir nuoširdumą. Turbūt nėra baisiau, kai atlikėjo neįmanoma pažinti gatvėje, nes jis kitoks nei video klipuose“, – atskleidė pašnekovė.

Kalbėdama apie muzikinį kelią, ši džiaugėsi, kad scenoje yra nuo vaikystės. Ji ne tik, kad džiugina savo gerbėjus dainomis, tačiau visuomet ir išklauso jų, kuomet šie nori pasidalinti savo išgyvenimais: „Gyvenime esu tokia, kokia ir scenoje. Scenoje esu nuo vaikystės. Turiu ne tik ilgametės patirties, bet daug pamokų iš scenos profesionalų. Dar dabar užlipus ant scenos, žinau, kad nesvarbu, ar tau skauda galvą, ar spaudžia batas – tu to negali parodyti. Tiesiog automatiškai kūnas išsitempia ir atiduodi save visą žiūrovui. Ir neturi reikšmės, kiek žmonių tavęs klauso, ar du ar keli šimtai. Pagarba, pagarba ir dar kartą pagarba klausytojui. Labai gaila, bet dabar kiekvienas gali lipti į sceną, bet apie pagarbą jai niekas negalvoja.

Pertraukų metu, po koncertų, tenka bendrauti su žmonėmis, išklausyti juos ir dar nėra tekę nei vieno atstumti. Jau reikia bėgti į sceną, bet dar turi išklausyti gyvenimo istorijos pabaigą. Daugelis žino, kai reikia tiesiog pasiguosti, paplepėti, išklausyti, mano telefonas tada jau skamba, bet kuriuo paros metu. Kiek daug gyvenimo istorijų žinau. Kiek daug įvairių žinučių esu gavus iš savo gerbėjų. Be abejo, tai daugiausia būna moterys. Kurios tiesiog neturi kam atsiverti, pasiguosti ir dažniausiai guodžiasi man, visiškai svetimam žmogui. Negalima niekada atstumti, nes gal būt keli sakiniai, išgelbės santykius, suteiks stiprybės, o gal net ir gyvybę. Toks jausmas, kad aš nediplomuota psichologijos specialistė.“

Pasak pašnekovės, ji visai neseniai ir pristatė dainą, kuri skirta žmonėms, stovinčiams kryžkelėje. „Su šia daina kviečiu visus pasimetusius gyvenime, suprasti, kad reikia gyventi taip, kaip noriu! Kad kiekvienas turi teisę mylėti, tikėti, nepasiduodi. Kad būtent kiekvienas turi gyventi su šypsena. Svarbiausia nebijoti keistis ir keisti“, – skatino Jolanta.

REKLAMA

Pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime

Jolantos teigimu, jiedu namuose yra pasiskirstę darbus, todėl didesnių konfliktų nekyla: „Mes su Mantu esame tokia klasikinė pora gyvenime. Pasiskirstę darbus be jokių diskusijų. Aš esu šeimyniškas žmogus. Virtuvė, buitis man patinka. Man tai nėra prievolė, tiesiog vadinami moteriški darbai yra mano stichija. Mantas namie atsakingas už visus techninius klausimus, kas susiję su muzika, su socialiniais tinklais, reklama. Nes visi koncertinės aparatūros mygtukai tikrai ne man. Bet šeimoje tikrai vienas kitam esame ramstis. Juk būna dienų, kai esu pavargus, tai tada tiek Mantas, tiek mano vaikai yra didžiausi pagalbininkai. Aš tikrai gyvenu tobulą gyvenimą! Ir atsakysiu daugeliui komentatorių: tai nėra reklama, tai mūsų tikras gyvenimas.“

Atlikėja džiaugėsi, kad muzikinės pažiūros jų yra panašios, tačiau kartais ne visos mintys sutampa. „Mantui labiau patinka visi šiuolaikiniai remixai, kompiuterinė muzika. Tai ką mėgsta jaunimas klubuose. Man atvirkščiai. Patinka klasika, patinka dainos su gyvais instrumentais, tiesiog alpstu dėl gitaros garsų! Todėl mums labai lengva dirbti scenoje. Aš turiu savo repertuarą, Mantas savo ir finale gaunasi puikus koncertinis dainų miksas“, – šyptelėjo ji.

Jolanta su Mantu skaičiuoja jau 6 metus kartu. Per šiuos metus jie nė karto nėra galvoję apie skyrybas, tačiau nesutarimų tikrai neišvengė.

„Net nežinau, kaip tie metai taip greit prabėgo. Atrodo, kad kitokio gyvenimo net nebuvo. Kad tai tęsiasi amžinai. Vadinasi Manto atsiradimas, užgydė mano visas žaizdas. Jei pasakysiu, kad nebūna pas mus dūmų namuose, tai be abejo bus melas. Būna! Ne tik dūmų, bet ir žaibų! Tik jie labai trumpalaikiai. Gal koks vienas nekalbadienis buvo. Bet tikrai negalim gyventi tyloje ar pyktyje. Dažniausias susitaikymo meistras yra Mantas. Kaip ir ugnies įkūrėjas. Tik turi puikią savybę, kad tuoj pat permąsto ir atsiprašo. Netgi per tuos metus, tik keletas dienų buvo, kai buvome išsiskyrę dėl kelionių ar kažkokių būtinų reikalų. Bet temos apie skyrybas pas mus dar nebuvo, kad ir kokie žaibai namie trankytųsi“, – pasakojo moteris.

REKLAMA

Baigdama pokalbį apie naujausią darbą, muziką bei santykius, ši tikino, jog apie solinę karjerą nė kiek negalvoja: „Tiesiog rinksiuosi dainas tik tas, kurios man reikšmingos. Mes su Mantu esame ne tik duetas, bet ir dvi asmenybės. Todėl solinių dainų tikrai bus. Bet labiausiai noriu, kad Manto muzikinė karjera eitų aukštyn, nes jo talentas ir pastangos turi būti įvertintos. Kaip ir kažkada, mūsų santykių pradžioje juokavo, kad ateis diena, kaip aš su šypsena žiūrovų tarpe žiūrėsiu į jį. Šita daina yra jau trečia mano sąraše, bet ji man labai svarbi, nes kaip minėjau, tai mano gyvenimas. Tikrai nesustosim su Mantu ir klausytojus dar pasieks ne viena daina.“

 


Rašyti komentarą...
Įvaikintoja
2021-09-14 21:38:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve dieve, "nediplomuota psichologė", įsivaikinusi gudragalvį-tipo, darbais pasiskirstę: ji jam verda valgyt ir pan, o jis-trali vali festivali tipo rūpinasi, tipo vargsta...Kadangi šitas gudragalvis nemiega su savo motinos pakaitalu, ar joji-būdama "nediplomuota psichologe", nepastebi jo ryšio su suaugusia dukra? Gal šiai "nediplomuotai psichologei" verta pasidomėti, kas iš tiesų vyksta jos namuose?
Atsakyti
0

G
Gerbėja
2021-09-14 22:46:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kam reikia vis nuobodžiai reklamuotis TV laidose, vos grįžus į LT? Kodėl Mantas neatsiveda į kokią laidą savo mamos? Tėčio? Ar todėl, kad abu jie jaunesni už Jolantą? Žiūrovams ir gerbėjams būtų įdomu susipažinti su tikrąja perspektyvaus jauno dainininko šeima, nes ,,tetulė" Jolanta jau pasidariusi rutina, jau viską apie ją žinome ir jau tas pats per tą patį.
Atsakyti
0

D
Deja
2021-09-14 22:14:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per didelis kontrastas. Per akivaizdus amžiaus skirtumas. Skirtingos kartos. Ši pora (jei tai tiesa, kad jie pora) neturi ateities. Neturiu nieko prieš juos, jei jiems kol kas taip patogu (gerai?), bet galų gale tai nuves į niekur.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų