Konkursas „Muzika suartina“ pasiekė finišą

„X faktoriaus“ kartu su lietuvišku mažmeninės prekybos tinklu „Norfa“ organizuota socialinė iniciatyva „Muzika suartina“ pasiekė finišą!

Konkursas sulaukė net 59 dalyvių iš visos Lietuvos, tarp kurių savo originaliais pasirodymais stebino tiek senjorų muzikos kolektyvai, tiek dar pradedantys muzikuoti mažieji dalyviai, taip pat skirtingų Lietuvos miestų muzikos mokyklų, gimnazijų, darželių, kultūros centrų kolektyvai. 

Viso konkurso metu savo balsus už labiausiai patikusius dalyvius atidavę tv3.lt portalo skaitytojai nusprendė, kad jų favoritai – Panevėžio Saulėtekio progimnazija, tačiau tai dar ne viskas. Iki gruodžio 8 d., kada „X faktoriaus“ tiesioginės transliacijos metu bus paskelbti „Muzika suartina“ nugalėtojai, savo balsus už labiausiai patikusius dalyvius atiduos ir „X faktoriaus“ teisėjai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Taigi, viskas dar gali pasisukti netikėta linkme. 

Kolektyvui, laimėjusiam „Muzika suartina“ konkursą, bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų, kurių bendra vertė sieks iki 14 500 eur ir net suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus“ scenoje!

Tad su nekantrumu laukime gruodžio 8 d. ir tiesioginės „X faktoriaus“ metu sužinosime, kas laimėjo muzikos klasės atnaujinimą!  


Rašyti komentarą...
T
Terė
2019-12-11 15:02:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponai vyrai,išmeskit iš savo kompanijos tą pasipūtėlę plikę,kuri serga didybės manija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų