tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
44
Algis Ramanauskas ir Juozas Statkevičius (nuotr. tv3.lt koliažas)

Dar 2017-aisiais dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta byla buvo grįsta pagrindu, esą A. Ramanausko kuriamas turinys „YouTube“ ir „Facebook“ galimai nuolat žemina ir šmeižia minėtą dizainerį. Šių metų vasarį byloje pasiekta kulminacija. 

44

Dar 2017-aisiais dizaineris Juozas Statkevičius į teismą padavė laidų vedėją ir humoristą Algį Ramanauską. Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta byla buvo grįsta pagrindu, esą A. Ramanausko kuriamas turinys „YouTube“ ir „Facebook“ galimai nuolat žemina ir šmeižia minėtą dizainerį. Šių metų vasarį byloje pasiekta kulminacija. 

REKLAMA

Mados kūrėjas humoristą kaltino nesiliaujant jo šmeižti ir žeminti socialiniuose tinkluose ir siekė prisiteisti penkiaženklę sumą. 

Vasario 1-ąją byloje pasiekta kulminacija – teismas panaikino ieškinį.

„Skundžiamas sprendimas buvo priimtas pažeidžiant esminius procedūrinius reikalavimus, nes skundo nagrinėjimas nebuvo sustabdytas, iki bus išnagrinėta Vilniaus miesto apylinkės teisme nagrinėjama civilinė byla pagal J. Statkevičiaus ieškinį atsakovui A. Ramanauskui, todėl yra naikintinas“, – konstatuojama teismo sprendime.

Primename, kad byla buvo atversta praeitų metų vasario 3 dieną Vilniaus miesto apylinkės teisme.

Ieškinys grindžiamas pagrindu, esą A. Ramanausko kuriamas turinys galimai nuolat žemina ir šmeižia minėtą dizainerį. 

REKLAMA

Juozas Statkevičius prašo minėtą medžiagą iš platformų pašalinti ir siekia iš A. Ramanausko prisiteisti 12 tūkstančių eurų. 

Pranešama, jog A. Ramanauskas su advokatu į teismą atvyko, tuo tarpu J. Statkevičius su advokatėmis dalyvavo nuotoliniu būdu. 

REKLAMA

Primename, jog vyrai teisme jau buvo susitikę 2018 metais. Dizaineris reikalavo 10 000 eurų kompensacijos už esą žeminantį Algio-Greitai sukurtą vaizdo įrašą, pavadinimu „Škurlis“.

Vaizdo įraše esą naudojamas dizainerio atvaizdas žeminančiame kontekste, naudojant keiksmažodžius.

Algis – Greitai, teigė nesijaučiantis kaltas ir sako, kad sukurtas filmukas – meno kūrinys, tuo tarpu Statkevičius teigė, kad tai didžiausias pasityčiojimas, koks tik gali būti.

REKLAMA

Du šou pasaulio grandai susitiko ne kokiame iškilmingame madų pristatyme, bet teismo salėje, kaip didžiausi priešai.

Dizaineris pateikė 10 tūkstančių eurų ieškinį Algiui-Greitai už sukurtą ir internete išplatintą vaizdo įrašą, kuriame buvo naudojamas dizainerio atvaizdas ir neva dizainerį pažeminusi necenzūriniai žodžiai. Kaltinimų sulaukęs Algis-Greitai sakė, jo vaizdo įrašu norėjo duoti atkirtį, ažiotažą sukėlusiam dizainerio interviu su Kremliaus portalu „Sputnik“, kur dizaineris neva skundėsi Lietuva ir kalbėjo apie emigraciją.

REKLAMA
REKLAMA

„Pirmiausia jis buvo sukurtas, kaip humoro pliūpsnis, norėta pasijuokt smagiai. Taip pat jis savyje turi gana aiškiai išreikštą socialinį, politinį, filosofinį pranešimą žiūrovui, kad kūrėjas – aš ir mano kolega Justas Mamontovas mes neigiamai vertinam tai, kaip Juozas Statkevičius šmeižė mūsų šalį“, - sakė A. Ramanauskas.

Teisme Statkevičius skundėsi pablogėjusia savo ir mamos sveikata po vaizdo klipo pasirodymo. Po jo išviešinimo prie dizainerio namų neva atsirasdavo šiukšlių, jo mamos durys buvo apspjaudytos. Tuo tarpu, vienas iš filmo kūrėjų Algis Greitai teigia nesijaučiantis kaltas, mat tai esą buvo meninis filmas, kuris ir neturėjo patikti visiems.

Po posėdžio atsakyti į žurnalistų klausimus dizaineris nesutiko, tačiau kritikos strėlių Algiui-Greitai negailėjo.

Nors abiejų pusių advokatai neva ir bandė susitarti, Statkevičius paliauboms nepasirašė. Tiesa, vaizdo įrašas internete jau panaikintas.

Išsamiau - reportaže: 

 

Statkevičius vienintelis dizaineris Lietuvoj , visada korekt , pagarbos vertas. Ramanauskas - šū do gabalas. Tai tiek...
Už Juozą
Na, Ramanauskas viena kart
Na, Ramanauskas viena kart
užėjo ant žmogaus. Mėgėjas pasišaipyti iš visų, kas pasitaiko po ranka, tas pakimba ir ant liežuvio. Grubiai, nepraustaburniskai palaidas liezuvis nedaro garbes pakankamai subrendusiai "pelei". Vien tv kaip jis elgiasi, keikiasi, zemina kolegas, net geda ima. O juk ir vaikai žiūri. O taip neturi buti jokiais atvejais. Neturiu nieko prieš nei pries "pele"Ramanauska, tuo labiau ir pries Statkevičių. Juozas yra menininkas, musu padanges didele žvaigzdė ir ne tik. Garbė jam. Ir didziuojames. Bet atsitinka taip, kad pastovus mobingas kito žmogaus atzvilgiu, nederamas. Liežuvis yra musu paciu didziausias priesas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų