Grįžta projektas „Muzika suartina“: laimėkite atnaujintą muzikos klasę ir pasirodykite „X faktoriuje“

Projektas „Muzika suartina“ – sugrįžta! „X Faktorius“ kartu su lietuvišku mažmeninės prekybos tinklu „Norfa“ vėl rengia socialinę iniciatyvą „Muzika suartina“, kurios metu visos Lietuvos muzikos klasės turės galimybę dalyvauti konkurse ir laimėti muzikos klasės patalpų ir muzikos instrumentų atnaujinimą.  

Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – kviečiame užpildyti dalyvių anketą, pristatyti savo kūrinį ir papasakoti, kodėl būtent jums reikalinga nauja muzikos klasė. Be to, dalyvių prisistatymus vertins patys „X Faktoriaus“ teisėjai, tad teks pasitelkti visą savo kūrybiškumą!

Be abejonės, tokios iniciatyvos skatina vaikų ugdymą. Muzika – itin svarbi sudėtinio ugdymo ir išsilavinimo dalis, todėl prisidėti prie didesnių galimybių pasireikšti vaikų talentams – didelis džiaugsmas. 

Todėl kviečiame visas muzikos klases dalyvauti konkurse, užpildyti paraišką ir galbūt jūs būsite tie laimingieji, pas kuriuos atvyks „X Faktorius“ su mecenato „Norfa“ dovanomis. Dalyvių anketą galite rasti čia.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų