Britney Spears tėvas teigia, kad atlikėja serga demencija: ši liga nusineša gyvybes

BBC dokumentikos kūrėjai gavo dokumentus, kuriuose Jamie Spearsas tvirtino, kad jo turima dukters finansų, verslo ir asmeninio gyvenimo kontrolė pagrįsta jos sveikata.

Dokumentikos „Mūšis dėl Britney“ kūrėjų gautuose teismo dokumentuose vyras teigia, kad Britney serga demencija. Dokumentus Spearsas pildė dar tada, kai siekė dukros finansų ir asmeninio gyvenimo kontrolės 2008 metais.

Pasak BBC žurnalisto Mobeen Azharo, Jamie Spearsas dokumentuose pažymėjo laukelį, kuriame nurodoma, jog reikalų patikėtinio Britney reikia dėl „demencijos nustatymo ir/ar gydymo“.

„Čia yra tik dvi galimybės. Britney gali būti demencija. Nesu gydytojas, bet jei taip ir yra, pasaulis to nežino. Tačiau kita galimybė yra žymiai blogesnė. Yra variantas, kad tai jos komanda išsigalvojo šią diagnozę, norėdami pasiekti savo tikslo. Jei tai ir yra tiesa, tada tai yra baisu“, – dokumentikoje kalbėjo M. Azharas.

Judėjimo „išlaisvinkime Britney“ nariai teigia, kad žmogus su demencija, arba silpnaprotyste, „negalėtų važinėti po pasaulinius turus ir turėti rezidencijos Las Vegase.“ „Neįmanoma, kad toks žmogus šoktų pilną 27 dainų choreografiją. Ne, brangieji, taip nevyksta“, – Twitterio paskyroje modelio Hayley Herms žodžius citavo judėjimo nariai.

Kiti atlikėjos gerbėjai priminė, kad demencija – baisi liga. „Jei Britney sirgtų demencija, ji jau būtų prie mirties. Tai baisi liga. Aš neseniai netekau močiutės, kuri mirė nuo šios ligos ir ji sirgo vos aštuonerius metus. Britney tikrai neserga demencija“, – rašė kita Britney gerbėja.

Jamie Spearsas gavo dukros finansų, asmeninio gyvenimo ir karjeros kontrolę po to, kai 2008 metais Britney išsiskyrė su šokėju Kevinu Federline‘u ir patyrė psichologinę krizę, po kurios buvo paguldyta į psichiatrinę ligoninę.


Rašyti komentarą...
i
išminčius
2021-05-05 23:34:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia per laikai,tėvas graibos dukters pinigų ir svaigsta nesąmones. Blet būtų jis anksčiau viską paleidęs nebūtų gėdos prisidaręs. Dabar galės verkt be pinigų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų