Ala Pugačiova – neatpažįstama: 71 metų moteris nusirėžė ilgus savo plaukus

Žavioji Rusijos atlikėja Ala Pugačiova nesiliauja stebinusi savo gerbėjų. 71 metų moteris visuomet stebino savo jaunatviška išvaizda, o štai visai nesneniai ji ryžosi itin kardinaliems išoriniams pokyčiams.

4

Dainininkė nusirėžė savo ilgus plaukus ir pasipuošė jai neįprasta šukuosena.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ala Pugačiova – neatpažįstama: 71 metų moteris nusirėžė ilgus savo plaukus

Naujausia savo išvaizdos pokyčių nuotrauka A. Pugačiova pasidalijo socialiniuose tinkluose. Įsiamžinusi su drauge Marina, net dar jauniau atrodanti Ala rašė: „Tikri draugai – tikra likimo dovana. Dėkoju Dievui už galimybę surasti savuosius ir taip nusiraminti“.

Gerbėjai netrukus pastebėjo puikius Alos pokyčius ir toliau ėmė girti ją už jaunatvišką išvaizdą, plačią šypseną ir naują šukuoseną.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėjusiais metais Ala viešai prabilo ir apie plastines operacijas.

Užsienio žiniasklaidai Ala pasakojo, kad iš tiesų už savo puikią išvaizdą yra dėkinga genams – tai priežastis, kodėl ji atrodo šitaip pritrenkiančiai. Tiesa, ji neslepia, kad vis dėlto yra pasidariusi ir keletą smulkių patobulinimų – odos patempimų.

Odos patempimas jai buvo atliktas naudojant specialius organinius siūlus, vis dėlto galiausiai ji nusprendė atsisakyti net ir to, mat, anot dainininkės, tai buvo „tiesiog siaubinga“.

„Tai tik lengvos operacijos. Aš turiu gerą odą, o mano geri draugai – plastikos chirurgai – tokių dalykų nė nedaro. Atlikdami vietinę nejautrą jie gali pašalinti cistą, taip pat ir kosmetines operacijas“, – pasakojo A. Pugačiova.

Tiesa, prieš 30 metų ji buvo ryžusis ir kitai operacijai. Pasirodo, kad jai buvo pašalintas auglys iš krūties. Svarbu paminėti, kad auglys buvo gerybinis.

Vis dėlto nepaisant to, kad plastinėms operacijoms yra kol kas linkusi sakyti „ne“, dainininkė labai jomis domisi, todėl ateityje neatsisako galimybės jomis pasinaudoti.


Rašyti komentarą...
M
Moteris
2021-02-28 17:55:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži, talentinga, kas supranta aišku..
Atsakyti
-25

V
Vaje
2021-02-28 18:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokių metų labai puiki! Jurgutėliau, pažiūrėkit į dabartines froses plaukai priklijioti, blakstienos prilipdytos, nagai prilipdyti, lūpos pripūstos chemijos ir t.t ir dar jos rašo apie tikrai iśvaizdžias moteris
Atsakyti
-33

L
Lina
2021-02-28 18:35:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai žavi moteris, talentinga, sekmės jai
Atsakyti
-27

SKAITYTI KOMENTARUS (56)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų