13-metės pasirodymas Jankevičiui sukėlė dvejopus jausmus: kai kas išgąsdino

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo ketvirtąjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Tiesiogiai transliuojamame šou pasirodė vienuolika šou dalyvių. Daugiausiai žiūrovų balsų pelnė šokėjas Edgaras Kerpė. Jis gavo bilietą tiesiai į šou superfinalą.

Prieš Inetos Stasiulytės, Marijaus Mikutavičiaus ir Justino Jankevičiaus teismą stojo dvi šokėjų grupės – „SFINX“ ir „RED“. „Šie abu kolektyvai labai panašūs, tačiau aš renkuosi „RED“. J. Jankevičiui pritarė ir M. Mikutavičius, kuris ir nulėmė „RED“ pergalę.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 13-metės pasirodymas Jankevičiui sukėlė dvejopus jausmus: kai kas išgąsdino

Lukas Burba į projektą atkeliavo apginti Alytaus garbės. Vaikinas teigė, kad moka šokti ir polką su ragučiais, ir lindihopą, ir šiuolaikinius šokius. Šoka Lukas dėl vienos paprastos priežasties – merginų! „Tu esi geriausias šokėjas, kurį esu matęs“, – prisipažino J. Jankevičius.

BARO TANDEMO darbo įrankis tikrai neįprastas. jie žongliruoja ne tik baruose, bet ir įvairiausiuose čempionatuose. Nesvarbu, kad jų sąskaitoje – tūkstančiai sudužusių butelių. Kai išeina į sceną, posakis „šukės laimę neša“ nustoja galioti. „Jūs esate įspūdingi. Pas jus norisi ateiti, į jus žiūrėti. Tobula!“, – negailėjo komplimentų J. Jankevičius.

REKLAMA

Šokėjas Edgaras Kerpė teisėjų atrankose išgirdo AUKSINĮ MYGTUKĄ. Šokti Edgaras pradėjo 8-erių. Ir dar nebaigęs mokyklos sugebėjo susišluoti krūvą apdovanojimų, įkūrė savo šokių studiją. Šio devyniolikmečio klaipėdiečio pasiekimų sąrašas – pritrenkiantis. „Esu tris kartus laimėjęs pasaulio čempionatą, patekęs į „Cirque du Soleil“ šokėjų sąrašą. Treniruoju vaikus, taip pat koncertuoju su Monique“, – pasakoja E. Kerpė.

Šokių studijos SFINX dalyvavimas projekte yra tiesiog užprogramuotas. Prieš porą metų teisėjus ir publiką žavėjo vyresnieji SFINX šokėjai. Gatvės šokių šokėjai tikėjosi nustebinti ir išsiskirti iš kitų. „Jūs esate fejerverkas, uždegantys ir tobuli“, – komplimentų negailėjo I. Stasiulytė.

Atrankose sulaukę daug kritikos dėl vaidybos savo pasirodyme, šį kartą Titas ir Haris nustebino visus ir nepaliko abejingų. „Pagaliau jūs parodėte tai, ką mokate ir galite daryti“, – sakė J. Jankevičius. „Hi Bros“ pasirodymas sulaukė pagyrų!

Ką jau ką, o šį dredais ir barzda apaugusį žmogų jūs tikrai įsidėmėjote. Ignas Kavaliauskas iš Ignalinos – išskirtinis žmogus, išskirtinė asmenybė. Ignas jau pripratęs prie aplinkinių žvilgsnių ir šnabždesių: sako, jau mokykloje pasižymėjo kaip keistuolis. Jis save vadina plataus spektro menininku ir multiinstrumentalistu. „Tai yra fantastiška“, – sutiko visi teisėjai.

Atėnė Načajūtė – viena iš tų žmonių, į kuriuos tiesiog gera žiūrėti. Norisi jų klausytis, drauge dainuoti ir šokti. Muzikali ir išraiškinga – ši mergaitė tiesiog sutverta scenai. „Šiandien tu stovėjai su scenos profesionalais ir esi viena iš jų“, – Atėnės pasirodymu džiaugėsi J. Jankevičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų