Oro akrobatės šou sužavėjo teisėjus: negailėjo liaupsių

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai galėjo stebėti antrąjį tiesiogiai transliuojamą „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jame pasirodė dvylika dalyvių. Pasirodymus vertino šou teisėjai: Ineta Stasiulytė, Justinas Jankevičius ir Marijus Mikutavičius. Kas pateks į projekto superfinalą sprendė žiūrovai balsuodami.

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko oro akrobatė Izabelė Kuzelytė. Prieš teisėjų akis stojo ir savo šanso laukė „Auggi & Violeta DaQueen“ ir „Viduramžiai.lt“. Už šokėjus balsavo M. Mikutavičius, už iliuzijų šou J. Jankevičius, I. Stasiulytė. „Viduramžiai.lt“ – superfinale!

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos talentų filmavimas

Studijos RED šokėjai – grupė LILI KIDS – žengė į sceną pirmieji. Gabūs mažieji šokėjai sulaukė pagyrų! Juos gyrė visi trys teisėjai. „Vaikai, jūs nuostabūs. Taip ir toliau“, – ragino I. Stasiulytė.

Jekaterina Kriukova su rytietiškais šokiais keliauja aplink pasaulį. Ir nors teisėjų atrankose mergina sulaukė pastabų, šį kartą mergina parengė išties įspūdingą šou. „Į jus labai malonu žiūrėti. Buvo šiek tiek daugiau to paties, bet buvo gražu“, – sakė J. Jankevičius.

REKLAMA

Naglis Mačėnas atliko dainą, kurią skyrė visoms išėjusioms mamoms. Vyro talentas – tekstų kūrimas populiarioms dainoms ir jų atlikimas. „Iš jūsų akių eina šviesa. Tai kabina ir nepalieka abejingų“, – sakė M. Mikutavičius. O štai I. Stasiulytė Nagliui paspaudė X.

Tomas ir Rokas Baranauskai nuolat treniruojasi ir tas buvo matyti pasirodymo metu! J. Jankevičius ir žiūrovai plojo atsistoję. „Esate artistai, kurie dirba labai daug tam, kad į jus būtų malonu žiūrėti“, – gyrė J. Jankevičius. „Koją kiša per daug klaidų... Tiesa, lyginant, kas buvo prieš tai, dėjot šviesmečiais į priekį“, – sakė M. Mikutavičius.

„Auggi & Violeta DaQueen“ nori gatvės šokį iškelti į didžiąją sceną. „Jūsų pasirodymas labai profesionaliai sudėliotas. Esate tikslūs, tai sukuria didelį įspūdį. Esate labai kieti“, – sakė I. Stasiulytė. „Nežinau, kaip galima jūsų nemėgti ir nemylėti“, – tikino M. Mikutavičius.

Dominykas ir Gytis – muzikantai, grojantys akordeonu ir mušamaisiais. Netikėtas duetas sulaukė teisėjų liaupsių! „Jūs labai gerai valdote instrumentus“, – gyrė M. Mikutavičius.

MODUS DANCE vaikai pakėlė iš kėdžių teisėjus! Profesionalai plojo atsistoję. Jausmingas, originalus pasirodymas nepaliko abejingų. „Žiūrėjome šokį, miuziklą, filmą. Jūs atėmėte žadą“, – gyrė J. Jankevičius.

Mokslo populiarintojas Pijus Vaškevičius su komanda scenoje sukėlė tikrą chaosą, o teisėjai negalėjo liaupsių. „Buvo ne taip karšta kaip praeitą kartą. Tema kitam jūsų pasirodymui – meilė. Norėčiau kažko švelnaus“, – sakė I. Stasiulytė.

Ginas Baladinskas groja skrabalais. Scenoje vaikinas pasirodė išdrąsėjęs ir nauja šukuosena! „Skrabalai yra mano mėgstamiausias muzikos instrumentas. Puikiai pasirinktas kūrinys, nė vienas skrabalas pro šalį“, – sakė J. Jankevičius.


Rašyti komentarą...
T
Talentas
2019-04-29 20:45:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai vartese, galvojau tikrai, kad pora kartu nukris...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų