Jaunimo dievinamas „8 Kambarys“ neatsigina gerbėjų dėmesio

Sparčiai savo kūrybos sekėjų auditoriją auginanti grupė „8 Kambarys“ šį balandį surengė įspūdingą koncertinį turą trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Paslaptingai pavadintame ture „Defektas“ klausytojai galėjo išgirsti naujausius kūrinius iš būsimo albumo ir dainose atrasti užkoduotą žinutę apie netobulą žmogaus prigimtį.

„8 kambarys“ (nuotr. Aivaras Rastenis)
15

Kaip rašoma pranešime spaudai, grupės nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis džiaugiasi, kad Vilniuje ir Klaipėdoje juos pasitiko pilutėlės salės mintinai dainas mokančių klausytojų. O šį šeštadienį duetas vienam vakarui persikels į Kauno „Gargarą“.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „8 Kambarys“ Kaune susitiks su savo klausytojais

Pasak D. Alejūno, sėkmingas koncertas yra tas, kuriame tarp atlikėjų ir publikos vyksta emociniai mainai. „Mūsų koncertuose su klausytojais tampame tarsi šeima. Kai tau nereikia nieko kalbėti, o jie viską ir taip supranta iš žvilgsnio. Manau, geras koncertas yra toks, kai nuo scenos nulipi su dar daugiau energijos nei ant jos užlipai“, – sako D. Alejūnas.

Abu grupės nariai prisipažįsta, kad klausytojai Vilniuje ir Klaipėdoje juos maloniai nustebino. Įprasta, kad koncertuose daugelis dainuoja žinomiausius „8 Kambario“ kūrinius. Tačiau šįkart publika mintinai mokėjo net ir pačių naujausių dainų žodžius. Atlikėjams įsiminė ir tai, kad prieš dainą „Šių laikų herojus“ paprašius publikos padėti savo mobiliuosius telefonus į šalį, niekas nefilmavo ir visiškai atsidavė akimirkos euforijai.

REKLAMA

„Koncertas turi įtraukti. Jis gali išvarginti fiziškai, bet jokiu būdu ne emociškai. Pasibaigus programai mes fotografuojamės su gerbėjais. Jie prieina prie mūsų, dėkoja, sako, kad prarėkė visą gerklę ir kad mes juos įkvepiame“, – džiaugiasi K. Talutis. Anot jo, tokie pokalbiai priverčia dar labiau pasitempti. Po kiekvieno pasirodymo visa komanda analizuoja, ką dar būtų galima padaryti geriau. Ir nors kiekvienas „8 Kambario“ koncertas yra pretenzingai suplanuojamas,tačiau programoje netrūksta ir improvizacijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų