Prakalbo Tomo Bagdonavičiaus vaiko mama: tokio jo poelgio nesitikėjo

Į laidos „Prieš srovę“ redakciją paskambinusi moteris nutarė paviešinti skandalais Lietuvoje išgarsėjusio atlikėjo Tomo Bagdonavičiaus gyvenimo klystkelius. Seksualiais vaizdo klipais išgarsėjęs daininkas su Rita (vardas pakeistas) susilaukė sūnaus, tačiau į gimtinę grįžęs vyras Anglijoje likusiai moteriai vaiko išlaikyti nepadeda. Specialiai į Lietuvą grįžusi moteris papasakojo, kokie santykiai ją siejo su dabar gimtinėje išpopuliarėjusiu atlikėju ir atskleidė, kokiais būdais jis suvedžioja moteris.

„Man jo nereikia, aš tikrai pas jį negrįšiu ir aš nenoriu jo susigrąžinti, gali jis sakyti, ką nori. Atrodo, gal daugiau norėčiau atkeršyti jam už viską, ką padarė. Ir ne tik už save, bet ir už kitas moteris. Jis nuskriaudė ne vieną. Vien tik vaikų mamas paimkite, kiek jis jų turi…“, – intriguojančiai kalbėjo emigrantė.

Moteris atskleidžia, kad netrukus ketina kreiptis į advokatus ir per teismą išsireikalauti iš esą savo sūnaus tėvo, žinomo atlikėjo alimentus vaiko išlaikymui. Kodėl Rita net šešerius metus tylėjo, jog šis vyras neprisideda prie vaiko išlaikymo? Pasak moters, jos kantrybė trūko, kai šis televizijos laidose pradėjo girtis didžiuliais savo uždarbiais.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prakalbo Tomo Bagdonavičiaus vaiko mama: tokio jo elgesio nesitikėjo

„Kodėl aš turiu viską viena nešti? Jei tu žvaigždė, tai pasidalink… Tiesiog tokia mintis atėjo, draugės pastūmėjo, kad tų pinigėlių iš tikrųjų per daug neturiu, eik prašyk, tegul duoda. Būna sunku, dirbti pilnai negaliu, nes yra mažas vaikas“, – guodėsi buvusi Bagdonavičiaus mylimoji.

Naują vasaros hitą šiuo metu kuriantis atlikėjas susitikti su laidos „Prieš srovę“ žurnalistais nepanoro, visgi vyras sutiko atsakyti į klausimus telefonu. Jis neslepia, kad tokią moterį pažįsta, tačiau gyventi ir kurti su ja ateities nė neketino.

„Iš tikrųjų aš jos net nepažinojau. Būdavo taip, kad ji pas mano draugus ateidavo ir viskas. Buvo seksas be įsipareigojimų, jokios meilės nebuvo, kartu negyvenome“, – teigė jis.

Visgi Ritos pasakojimas visiškai kitoks. Kartu pora buvo apsigyvenusi po vienu stogu, o Tomas vaikui davė savo pavardę. Kai moteris laukėsi, ji ėmė įtarinėti vyrą neištikimybe.

REKLAMA

„Paprasčiausiai aštuntą ryto ateina žinutė ir jam reikdavo nueiti limonado nusipirkti ir telefono nebeleisdavo į rankas paimti, prasidėjo užraktai. Taigi čia logiška, čia nereikia didelio mąstymo, kad suprasti, jog kažkas yra slepiama. Sužinojau po kurio laiko, kad taip jis elgiasi su visomis ir dabar jis taip elgiasi“, – pasakojo Rita.

Prakalbo Tomo Bagdonavičiaus vaiko mama
Anot jos, tuo metu Tomas susirado naktinį darbą, bet iš tiesų išvažiuodavo pas kitą moterį.


Rašyti komentarą...
U
Uj
2019-04-28 03:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks Tomas,tokios ir jo panos. Protelio trūkumas visiems ryškus!
Atsakyti
-5

.
...
2019-04-27 22:10:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
butu norejus but zvaigzde nekeistu nei vardo nei veida sleptu
Atsakyti
-7

m
mano numone
2019-04-28 12:10:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
na,paneles,nepykit,bet nelabai suprantu kokiom kvankom reikia buti,kad prasideti su tokiu a'la vyru?Jau vien paziurejus i ji matosi koks "vyras",o kai pradeda kalbet tai norisi ausis uzsikimst is gedos del jo.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų