Stano pasipiktino vaistų kainomis: pasidarė gėda

Žmonės nebegali tylėti: vis dar piktinasi, kodėl vaistai kitose šalyse gerokai pigesni už vaistus, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje.

Stano (nuotr. Organizatorių)
19

Šį kartą nuo didžiulio kainų skirtumo apstulbęs buvo Stanislavas Stavickis-Stano,socialino tinklo paskyroje vyras pasidalijo istorija.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stano pasipiktino vaistų kainomis: pasidarė gėda

„Išėjau iš studijos valandėlei sportuoti ir galvoju grįžtant nusipirksiu žuvies taukų, nes vis pamirštu. Na, žinot, vitaminai ir panašiai. Gal net sveikiau negu polietileno apsirijusios lašišos. Kortelės nepaėmiau, dar pasimes. Sukrapščiau studijoje šešis eurus iš pakampių ir išlėkiau į pavasarį.

Grįžtant užsukau į vaistinę. Nors ir turėjau įtarimų, kad mano finansinis pajėgumas nėra aukščiausiame lygyje, to nesureikšminau, juk šeši eurai ( beveik 20 litų) yra nemažai, o čia tik žuvų taukai... Suprantu, kad daugumai šios žinutės pabaiga aiški – pinigų man neužteko. Ir dar taip neužteko, kad vis dar negaliu atsigauti. Vaistinėje vyko akcijos.

Perki du kitas nemokamai, trisdešimt procentų nuolaida, bet nepaisant visko žuvies taukų tabletėmis mažiausia kaina buvo 11.23 eurų, o patys pigiausi skysti žuvies taukai su 45 procentų nuolaida kainavo 6.35 eurų.

REKLAMA

Stovėjau prie stendo ir negalėdamas patikėti vis dar ieškojau akimis įkandamos kainos, bet net mažiausia pakuotė buvo brangesnė nei turimi eurai. Ir pasidarė man gėda, bet ne dėl to, kad pritrūko pinigų, galėjau nubėgt iki studijos ir pasiėmęs kortelę nusipirkti kokių tik noriu taukų.

Gėda pasidarė nes eilėje stovėjo pensininkai, mano, Antaklanio rajono senbuviai, panašu, kad namuose jie neturėjo tokių kortelių ir žuvies taukų už 12 eurų sau galėtų leisti nusipirkti tik per Kalėdas“, – piktinosi Stano.

Po vyro įrašu pradėjo plūsti komentarai, žmonės piktinosi neadekvačiomis vaistų kainomis ir palaikė atlikėjo nuomonę.


Rašyti komentarą...
V
Vilija
2019-04-23 19:30:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Formacininkai visai išprotėjo, vitaminai,papildai,gerosios bakterijos , neiperkami.Jiems protas susisuko nuo per
didelių pelnų

Atsakyti
-2

s
sergu,tai zinau
2019-04-23 19:32:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkoks veikiantis sindikatas!Butini kraujo kresejimui vaistai,,Xarelto,, -apie 80 euru!As jau nekalbu,kad ES vaistai duodami ligoniui simboline kaina,arba nemokamai.Tas pats ,,Xarelto.. Aisku,yra varfarinas,su kuriuo daug vargo,kol sunormalizuojama doze,reikia pagalvoti,ka valgai,nes ir kai kurie maisto produktai mazina kraujo kresuma.Veninio kraujo dazni tyrimai ir t.t.Negaliu prie nemazo saraso pirkti ,,Xarelto.. nors vartojimas labai patogus-tik viena karta per diena,maistas neturi reiksmes vaisto veikimui.Teko nusipirkti ne LT pacioj pirmoj pasitaikiusioj vaistineje uz 40 euru.Nekalbu apie kitus butinus medikamentus...Skurdzios ismokos padarys ,,tvarka,, naturalia atranka.Liudna..
Atsakyti
-4

R
Redzina
2019-04-23 21:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru,bijau net eiti i vaistinę,kaip daktarė išrašo vaistus. Neturiu,o ką daryti,taip povaliui grabas laukia.
Juokas pro ašaras
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų