Dėl kilnaus tikslo renginyje pasirodžiusi Stasiulytė avyko ne viena: parodė ūgtelėjusią dukrytę

Šio penktadienio popietę žinomi žmonės sostinėje susitiko dėl kilnaus tikslo – švarinimosi akcija „Darom“ subūrė renginio ambasadorius į vietą vietą.

Ineta Stasiulytė (Paulius Peleckis/Fotobankas)
23

Čia netrūko nei rimtų pokalbių, nei muzikinių atlikėjos Aistės Lasytės intarpų.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl kilnaus tikslo renginyje pasirodžiusi Stasiulytė avyko ne viena: parodė ūgtelėjusią dukrytę

Renginio nepraleido ir aktoriai Audrius Bružas bei Ineta Stasiulytė. Pastaroji pasirodė kartu su ūgtelėjusia dukrele – jai ir šokėjui Deividui Meškauskui mergaitė gimė praėjusių metų sausį. Nuo to laiko žinoma moteris dažnai mergaitę ima visur, kur vyksta ir pati – mergaitė yra jau pasirodžiusi ir vienoje aktorės filmo premjeroje.

Renginio metu buvo paliesta ir svarbi tema – „Ar milenijalsai geriau susitvarko?“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad akcija trunka jau ne vienerius metus, būtent pavasarį. Jos metu tautiečiai skatinami susitvarkyti, apkuopti savo gyvenamas bei pagrindines miestiečių lankomas vietas.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2019-04-19 21:28:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada gime Stasiulytes dukra? Ar jus, zurnalistai, kada nors pradesit tikrinti tai ka parasot? Ar jum giliai "dzin", kad nusirašot ?
Atsakyti
-2

ŽURNALISTAI GAIDŽIAI
2019-04-19 22:41:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Avyko ?!?!? Kas kas? Antrašte išmokit parašyt , kai parašot tai bent pasitikrinkit . Tai gal norėjot parašyt atvyko? Nu dėl šito reik ,, Report" ir sėdėsit ramūs . Gaidžiai sėdi už ekrano veidų nenori parodyt .
Atsakyti
-1

A
Anonimas
2019-04-20 10:46:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jau žurnalistas(tė) rašyt nemoka ne į vieną vietą,o parašė į vietą vietą ir faktų nežino Stasulytės dukra gimė ne 2018 sausį,o 2018 rugsejį,nes pagal žurnalistą mergaitei jau turėtų būt virš metukų bet jai tikrai nei metų nėra. Išmokit rašyt,ar girtas rašėt straipsnį....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų