Stumbrienė parodė idealią figūrą: tokia suknele pasipuoštų ne kiekviena

Šį ketvirtadienio vakarą net 200 kviestinių svečių publikai žinomi Lietuvos dizaineriai – Lilija Larionova ir Egidijus Rainys – pristatė naujausias savo kolekcijas.

E. Rainio ir L. Larionovos madų šou svečiai (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
92

Renginio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių.

(92 nuotr.)
FOTOGALERIJA. E. Rainio ir L. Larionovos madų šou svečiai

Tarp jų – ir etai viešumoje matoma Vaida Klizaitė-Jasaitienė, Simona Burbaitė, Kristina Kulbušauskaitė, Inga Stumbrienė, Jolanta Svirnelytė bei daugelis kitų.

Stumbrienė neretai išsiskiria savo stiliumi – šios kolekcijas raudonas kilimas nebuvo išimtis. Žinoma moteris dėvėjo šviesiai melsvą, ganėtinai aptemptą suknelę, o akis papuošė šiuo metu itin madingais akiniais nuo saulės.

L. Larionova ir E. Rainys šiais metais sugrįžo ten, kur jau kartą lankėsi prieš penkerius metus. Savo naujausias Prêt-à-Porter kolekcijas jie šįmet pristatė Verkių rūmų architektūriniame ansamblyje, kuriame klasika ir šiuolaikinis gyvenimo stilius susijungė į vieną.

Ant šių metų dizainerių madų podiumo žingsniuos puikiai užsienyje vertinamų modelių agentūrų: „Duo Management“, „Ruta Model Management“, BMM, „Vilnius Models Management“ manekenės, o viso šou stilistika rūpinsis ilgus metus su garsiausiais šalies dizaineriais dirbanti stilistė Karina Leontjeva.

L. Larionovos ir E. Rainio madų šou šiemet pakviesta daugiau nei 200 svečių. Gražiausios jų akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
M
Marwell
2019-04-19 09:20:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila kad zmones tiek investuoja i rubus, geriau vargstantiems padetu
Atsakyti
0

M
Marija
2019-04-19 10:19:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila, kad suaugusi moteris, o daugiau niekuom negali pasipuikuoti, tik savo kaulų rinkiniu..
Atsakyti
-1

N
Nesupratau
2019-04-19 16:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia rimtas straipsnis ir nuotraukos realios? Kažkas turi gera jumoro jausma...man tau kazkoks nezusipratimas ir stumbro žmona ir pats šou. Liudna del tokio lygio publikos...:(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų