Prieš pat karališkojo kūdikio gimimą – dar vienas Markle smūgis: sulaužys svarbią tradiciją

Vos tik ištekėjusi už princo Harry ir tapusi karališkosios šeimos dalimi, Meghan Markle ėmė laužyti galybę taisyklių. Pradedant apranga, baigiant nėštumu, hercogienė nuolatos viską daro ne pagal tradicijas, o taip, kaip jai patogiau.

Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
9

Užsienio žiniasklaidoje skelbiama, kad netrukus gimdysianti hercogienė sulaužė dar vieną taisyklę, kuri per ilgus metus jau buvo tapusi savotiška tradicija.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prieš pat karališkojo kūdikio gimimą – dar vienas Markle smūgis: sulaužys svarbią tradiciją

Pasirodo, kad savo vaikui Meghan planuoja samdyti ne vietinę, o auklę iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Visi kiti karališkosios šeimos atstovai samdydavo aukles iš Jungtinėje Karalystėje įsikūrusio Norlando koledžo, specialiai ruošiančio asmenis darbui su vaikais.

Negana to, sklinda gandai, kad vietoje moters auklės Meghan galimai norės įdarbinti vyrą.

37 metų hercogienė, anot šaltinių, pagalbos vaikos priežūrai ieško per specialias agentūras. Čia iškeltas reikalavimas, kad tinkamas kandidatas turėtų atsirasti jau per ateinančius 3 mėnesius.

„Meghan aiškiai davė suprasti, kad pirmenybę teiktų amerikiečių, o ne britų tautybės asmeniui. Taip pat ji nori, kad jai dirbsiantis žmogus labiau jaustųsi ne kaip darbuotojas, o kaip šeimos narys“, – sako artimas karališkosios poros šaltinis.

Pasirodo, kad toks jos pasirinkimas įdarbinti amerikietį, turi rimtą paaiškinimą. „Jai tai svarbu – ji niekuomet neslėpė, o atvirkščiai, didžiavosi, kad turi amerikietiškų šaknų“, – pridėjo šaltinis.

„Taip pat jie neslepia ieškantys šiam darbui vyro. Tikėtina, kad per metus šis žmogus uždirbs apie 80 tūkst. eurų“, – daugiau detalių atskleidė šaltinis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai M. Markle sulaužė ir dar keletą taisyklių, susijusių su nėštumu.

Moteris norėtų gimdyti namuose, o ne ligoninėje, o taip pat apie vaikelio gimimą paskelbti kiek vėliau, nei jam iškart gimus.

 


Rašyti komentarą...
J
JONAS
2019-04-18 09:22:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi ji nei ji nei Haris nėra tiesioginiai sosto paveldėtojai,todėl gali sau leisti tai,ką ir leidžia.
Atsakyti
0

R
Rima
2019-04-19 14:35:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galvoju, kad Megan tikrai nesitikėjo, kad jų su Hariu vaikai nebus nei princai, nei princesės... "siutas" ją ima žiūrint į Keitės ir Wiljamo vaikus, titulus, netgi "labai teigiamą"visuomenės požiūrį.... Na o Wiljamo (ko gero ir jo žmonos) požiūrį į išsiskirusią, aktorę, afroamerikietę.... Savo nuomonę dar prieš vestuves išsakė broliui. Dalinai matėme ir" filmuotoje" medžiagoje...
Atsakyti
0

D
Diana
2019-04-20 15:55:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal uzsienio spauda, jiems gime dukra. Tai buvo gimdymas namuose, kiek čia tiesos, nežinoma.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų