Šokėjų šeima „Lietuvos talentų“ scenoje prikaustė žvilgsnius: atskleidė svarbią paslaptį

Šokėjai Violeta ir Augis praėjusiame „Lietuvos talentų“ sezone išgarsėjo tuom, jog į šou atėjo užsidirbti vestuvėms. Šiandien šokėjai Violeta ir Augis – vyras ir žmona. Nors tuomet „Lietuvos talentų“ jie nelaimėjo, bet atšoko siautulingas vestuves ir tikisi galutinai publiką nuginkluoti šiemet.

Po vestuvių jie ir toliau ne tik šoka kartu, bet ir moko šokti kitus. „Dabar reikia taupyti vaiko biudžetui. Atskleisime savo vidinius gyvenimus, parodysime, tai ką jaučiame nuoširdžiai ir iš širdies, per šokį“, – šiųmetį tikslą atskleidė talentingi šokėjai, pasivadinę „Auggi & Violeta DaQueen“. Su didele palaikymo komandą atvykę vilniečiai netrukus privertė nusilenkti visus – po pasirodymo jų palaikančių gretos tik dar labiau padidėjo.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokėjų šeima „Lietuvos talentų“ scenoje prikaustė žvilgsnius: atskleidė naują tikslą

„Žiūriu į jus ir suprantu, kodėl klykia. Jūs ne veltui esate tokie pasitikintys savimi ir jūs esate tikrai šokėjai iš didžiosios Š…Auksinė jinai tokia, jūs suprantate“, – išskirtinės išvaizdos porelę gyrė aktorė Ineta Stasiulytė. Komplimentų porelei pažėrė ir kitas vertinimo komisijos narys Justinas Jankevičius. „Norėjau pamatyti dar daugiau. Buvo labai įdomu. Jūs prikaustėte žvilgsnį, net neabejoju, kad kitame etape esate būtini dalyviai“, – įvertino jis.

Ar šiemet porai seksis taip pat gerai kaip ir prieš dvejus metus?

Visą pasirodymą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų