Stumbrienė neslepia – dievina sukneles: nuo šimto pradėjo nebeskaičiuoti

Balandžio 4-osios vakarą į kūrybinių industrijų centrą „Pakrantė“ rinkosi daugybė žinomų žmonių. Čia buvo pristatytas jau septintasis dizainerės Agnės Kuzmickaitės madų šou. Netradicinėje erdvėje A. Kuzmickaitė pristatė 2018/19 metams skirtą drabužių kolekciją.

Į kolekcijos pristatymą atvyko Karolina Meschino su širdies draugu Remigijumi Daškevičiumi, Austėja Jablonskytė, Katažina Zvonkuvienė, Inga Stumbrienė, Marija Palaikytė, Žilvinas Grigaitis, Gabrielė Martirosianaitė, Rasa Arlauskienė, Naglis Bierancas, Kristina Kulbušauskaitė, Indrė Morkūnienė bei kiti.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo svečiai

Garsūs žmonės taip pozavo prie sienelės bei dalijosi savo įžvalgomis apie madą tiesioginės transliacijos portale tv3.lt metu.

Garsi verslininkė Inga Stumbrienė atskleidė, kad savo spintoje daugiausiai turi suknelių. „Jau anksčiau manęs klausė, kiek suknelių turiu, tai grįžusi namo atsidariau spintą ir pradėjau skaičiuoti. Ties šimtu nustojau“, – juokėsi Inga.

Žymiausia šalies socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir jos mylimasis, grupės „Flying Saucer Gang“ lyderis Remigijus Daškevičius atskleidė, kokia apranga jiems pati patogiausia: „Manau, kad mums abiem patogiausia su treningais“, – sakė pora.

REKLAMA

TV bei radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė taip pat pritarė Ingai Stumbrienei ir prasitarė, kad neįsivaizduoja savęs be suknelės: „Labai mėgstu sukneles. Tai yra toks drabužis, kuris puošia moteris, ir man tai yra labai gražu“, – teigė ji.

Žilvinas Grigaitis, sulaukęs klausimo, be kokio vieno drabužio neįsivaizduoja savo drabužių spintos, neslėpė nuostabos: „Jūs turbūt juokaujate? Be vieno? Aš ne Coco Chanel ar Merilyn Monroe.. Tai yra labai sudėtinga, yra gal dešimt daiktų, kurie visuomet keliauja su manim. Akiniai nuo saulės, kremas nuo saulės, australiškos įspirtukės bei kiti atributai, kurie visuomet reikalingi arba prie baseino, ar prabangioje jachtoj“, – šyptelėjo Ž. Grigaitis.

Primename, kad netradicinėje erdvėje A. Kuzmickaitė pristatė 2018/19 metams skirtą drabužių kolekciją.

Tiesa, kai kuriuos modelius dizainerė pristatė ir tarptautinėje mados savaitėje „Riga Fashion week“, kurioje kasmet apsilanko ir garsiausių mados leidinių atstovai iš viso pasaulio.

„Šios kolekcijos pagrindinė tema – savirealizacija ir sąmoningumas, kurie mano gyvenimo variklis bei pagrindinis kūrybos tikslas. Nenoriu atskleisti visų kortų, tačiau pažadu, jog nei mados gerbėjai Londone, nei Rygoje nematė to, ką pamatys išskirtinai tik pristatyme Vilniuje dalyvausiantys svečiai“, - anksčiau kalbėjo garsi dizainerė.


Rašyti komentarą...
G
Genutė
2019-04-07 20:49:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia jau psixinis sutrikimas moteriške.
Atsakyti
-1

G
Gy
2019-04-07 21:51:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uspis..ot su ta stumriene nahui lai eina
Atsakyti
-1

L
Labai
2019-04-08 08:46:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panaši į mirtį.Baisu...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų