Skaudus smūgis: Kidman nepageidaujama svarbioje šventėje

1990-aisiais susituokę aktoriai Tomas Cruise‘as ir Nicole Kidman net nenutuokė, kuo laiminga jų santuoka pavirs. Praėjus 11 metų po santuokos įteisinimo, pats T. Cruise‘as paprašė skyrybų ir taip jie pasuko skirtingais keliais.

3

Poros įsūnis Connoras, kaip ir jo įtėvis Tomas, išpažįsta sceintologijos tikėjimą, o visai neseniai ir pranešė, kad ruošiasi sumainyti aukso žiedu su „scientologijos princese“.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nicole Kidman sulaukė buvusio vyro smūgio

Vis dėlto tokia žinia džiaugiasi ne visi – T. Cruise‘as pareikalavo, kad įsūnio vestuvėse jokiu būdu nebūtų jo įmotės N. Kidman. Taip jis pasielgė dėl to, jog scientologijos bažnyčia nemėgsta garsiosios aktorės.

„Už viso to stovi Tomas, o tai, ko nori jis, prilygsta įstatymams“, – pasakojo šaltiniai.

„Jis paskambino Connorui ir vaikas jam pakluso. Tomas net nesvarstytų galimybės, kad Nicole dalyvauti jų įsūnio vestuvėse. Ji pati puikiai žino, kad visa bažnyčia jos tiesiog nemėgsta“, – pridūrė jis.

Kad N. Kidman santykiai su įvaikiais – Connoru ir Isabella – yra sudėtingi, žino tikrai visi. Ji viešai nekalba apie juos, vengia bet kokių komentarų šia tema. Po poros skyrybų 2001-aisiais net visos teisės į globą atiteko tik T. Cruise‘ui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų