Vasha su drauge pristatė kai ką tik moterims: neabejinga liko ir mama Viktorija

Antradienio vakarą atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su drauge Gabriele Juškėnaite pristatė naujieną. Moterys susivienijo įdomiam projektui – judvi kurs kosmetiką ir drabužius. Dukters atvyko palaikyti ir mama, kadaise itin garsi atlikėja Viktorija Mauručaitė, bei kitos garsios moterys. 

Vasha su drauge pristatė kai ką tik moterims: neabejinga liko ir mama Viktorija (Greta Skaraitienė/Fotobankas)
62

Naujasis prekinis ženklas „Double G“ buvo pristatytas Vilniuje, „10 Reasons Lounge“. Abi merginos patikino – tam, ką jos kuria, neabejingos bus daugelis dailiosios lyties atstovių. Dar šią vasarą Gabrielės ketina pristatyti lūpų blizgį bei kitas kosmetikos priemones, išsiskirsiančias savo efektyvumu.

„Labai džiaugiuosi, kad jos bando, daro, kuria kažką. Džiaugiuosi tokia iniciatyva. Gerai, kad jos nelaukia, kol kas nors bus padaryta už jas, o pačios dirba. Linkiu tik sėkmės“, – apie naujo prekės ženklo įkūrimą kalbėjo Viktorija.

(62 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasha su drauge pristatė kai ką tik moterims: neabejinga liko ir mama Viktorija

„Gyvenime nebūna atsitiktinumų. Užteko viename iš renginių pasidalinti savo įžvalgomis, kokių kosmetikos priemonių trūksta, regis, ir taip jau perpildytoje rinkoje, ir tai, ką tuomet pasakiau, neužilgo virs realybe. Produktus kuria savo srities profesionalai, o mes su Gabriele kol kas tik juos testuojame ir dalinamės pastabomis“, – pasakojo G. Rutkauskienė-Vasha. Gabrielėms, norinčioms pabrėžti „Double G“ prekinio ženklo išskirtinumą, gimė mintis sukurti ir vardinę, limituoto tiražo drabužių liniją. Šiuo metu joje – džemperiai ir suknelės. „Double G“ aprangai audinys bus aplikuojamas autoriniais piešiniais, atspindėsiančiais tai, be ko neapsieina didžioji dalis moterų – kosmetikos priemones.

Vakarui vadovavo dainininkai ir renginių vedėjai Povilas Žilionis bei Mantas Sakalauskas, svečius pasitiko vienas žinomiausių saksofonistų Lietuvoje Juozas Kuraitis, modelių grožiu rūpinosi „Blush Beauty House“, o balionais aplinką papuošė „Kvadratu LT“. Susirinkusieji vaišinti neįprastomis, bet saldžiomis ir kartu sveikomis vaišėmis – iš natūralių vaisių pagamintais guminukais bei desertukais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų