Gražulio ir jo vaiko mamos dramoje – naujas posūkis: stebina Birutės žodžiai

Pastarąją savaitę kai kuriuos nustebino žinia – paskutinę registravimosi į kovą dėl prezidento posto dieną VRK pasirodė ir Petras Gražulis. Jis oficialiai pareiškė norą dalyvauti šalies prezidento rinkimuose. Prezidento posto jis sieks pirmą kartą.

39

Tokį P. Gražulio sprendimą palaiko Birutė Navickaitė – nesantuokinio politiko vaiko mama. Moteris teigia, kad atleisti yra labai sunku, tačiau ji yra pasiryžusi tai padaryti.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Birutė viešai kreipėsi į Gražulį ir pasakė, kam skirs gautus pinigus

„Atleisti yra daug sunkiau, nei pykti ir jaučiuosi be galo stipri, kad sugebėjau tai padaryti. Mano parašas yra atleidimo, taikos ir palaikymo ženklas. Palaikau kaip dukrytės tėtį ir linkiu sėkmės“, – socialiniame tinkle facebook rašė B. Navickaitė.

Vieni internautai palaiko tokį moters sprendimą, ją palaiko ir džiaugiasi. Kiti sako, kad yra nustebę ir nelabai supranta tokį moters sprendimą.

Jau prieš kelias savaites publicistinėje TV3 laidoje „Prieš srovę“ Birutė pažadėjo, kad ši nebeviešins asmeninio savo gyvenimo detalių, vienaip ar kitaip ateityje galinčių neigiamai atsiliepti judviejų dukrai.

„Jau senai užtenka viešumo. Kai prasidėjo viskas galvojau, kad bus pora reportažų ir viskas tuom pasibaigs. Ir kai aš pamačiau, kad čia siūbuoja viskas ir labai labai smarkiai, aš jam siūliau staigiai tylėti abiems, nutilti. Siūliau viešai manęs atsiprašyti, bent žodį atsiprašau pasakyti ir man to pakanka“, – nuo žiniasklaidos dėmesio tuomet tikino pavargusi.

Moteris atvira – ji ne sykį save mintyse pagavo, jog elgiasi neapgalvotai, vedina emocijų. Birutės teigimu, judviejų su Petru charakteris labai panašus, jiems abiems dažnai pasireiškia emocijų kaita.

„Kai paskutinį kartą paviešinau žinutes aš sustojau ir pagalvojau, kad man tas paskutinis paviešinimas buvo geras spyris į gerą vietą. Aš tiesiog pagalvojau, ką mes du suaugę žmonės darom, elgiamės vienodai. Vienas kitą kaltiname tais pačiais dalykais, bet elgiamės lygiai taip pat. Labai nesuprantu, kodėl mes taip nesusišnekame ir nėra taip, kad aš viena įsiūbavau šitą skandalą, jį įsiūbavome abudu…“, – prieš televizijos kameras kalbėjo Birutė.


Rašyti komentarą...
B
Birute
2019-02-24 02:23:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenoriu buti zuvies pardaveja,noriu buti prezidentiene
Atsakyti
-12

A
Ale va
2019-02-23 21:53:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo daugiau viešumo šeimyniniuse reikaluose ,tuo daugiau (pletkų) gandų ir nereikalingos smarvės...
Atsakyti
-1

A
Aura
2019-02-24 07:43:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis prezidentas nebent cirko. Zmogus visai be smegenu . O sitai matyt cirko pasirodymu dar mazai . Uzsimane didesnio demesio .
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų