Į laisvę išėjęs „Alfa vyras“ vėl dalijasi patirtimi: moko, kaip nebijoti kalėjimo

Gruodžio viduryje iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo išleistas Airinas Arutiunianas vėl grįžo į socialinius tinklus. Šį kartą jis nebemoko vyrų, kaip tapti „Alfa patinais“, nevilioja merginų, o pristato naujus mokymus, kuriuose šneka apie tai, kaip nebijoti kalėjimo.

„Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas – įtarimas išžaginimu ir šiuo metu sulaikytas
9

Seminarą vyrams „Už grotų: tapk bebaimis kalėjimui“ galima įsigyti DVD formatu, kurio kaina net 100 eurų. Pats Airinas savo svetainėje patrauklusvyras.lt skelbia, jog šiam seminarui dabar taikoma akcija ir jį galima nusipirkti už 29 eurus.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas

Penkis mėnesius kalėjime praleidęs vyras tikina, kad seminaro metu papasakos apie įvairių neteisėtų veiksmų atsakomybę, kokie daiktai paimami kratos metu bei koks jausmas aplanko areštinėje. Jis taip pat teigė, jog atskleis, kaip nepatekti į kalėjimą, kaip jo nebijoti, kaip pasitikėti savimi dar labiau.

„Papasakosiu, kaip mane sulaikė, kokioje ikiteisminio tyrimo stadijoje aš dabar esu, – sakė Airinas, „Youtube“ paviešintame vaizdo įraše, reklamuojančiame jo seminarą. – Papasakosiu, kaip man išlaužė buto langą, kaip jaučiausi VPK areštinėje. Papasakosiu tau labai pamokančią istoriją, kaip 55 metų vyras už labai neatsargią žmogžudystę, Rusijos kalėjime atsėdėjo 6 metus.“

Airinas vis kartojo, kad po jo suteiktų žinių, žmonės pradės nebebijoti kalėjimo. Deja, internautai nebuvo labai patenkinti Airino demonstruojamomis žiniomis. „Youtube“ paties Airino paplatintas vaizdo įrašas ėmė sklisti ir kituose socialiniuose tinkluose. Kai kurie žmonės nė neslėpė neapykantos vyrui.


Rašyti komentarą...
U
Uuuu
2019-01-22 07:41:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uz 100 euru pamokslas kaip atpalaiduot rudaja
Atsakyti
0

X
XD
2019-01-21 15:07:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt pasidalins kaip leisti kaliniams save prievartauti, kad nesumustu :D
Atsakyti
0

V
Vilnius
2019-01-22 23:48:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip skalbti kojines ir atpalaisuoti subine sita alfa patele tik pamokit gali.kazkoki gaidziu bureli sukurt bando
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų