Milinytės biografijoje – apstu iškraipytų faktų: neva dalyvavo „Eurovizijoje“

Socialinius tinklus savo erotiškomis ir itin atviromis nuotraukomis drebinanti atlikėja Simona Milinytė jau ne pirmus metus gyvena už Atlanto. Sėkmingai aktorės karjeros siekianti dainininkė dažnai pasidalija savo pasiekimais bei naujais vaidmenimis.

Klaidinga informacija Simonos Milinytės paskyroje (tv3.lt fotomontažas)
40

Vis dėlto praėjusią dieną aktyviai socialiniuose tinkluose veikianti Agnė Kulitaitė pasidalijo trumpa ištrauka iš S. Milinytės biografijos, pateikiamos svetainėje „IMDb“, kurioje nuolat atnaujinama interneto duomenų bazė apie aktorius, filmus, laidas ir pan.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simonos Milinytės anketoje - realybę iškraipantys faktai

„Šiaip stengiuosi neprisiknisti prie žmonių, bet turiu pasakyti, kad kartais kuklumas yra žavu. Deja, Simonai jo stinga“, – skelbė Agnė, kurios paskyroje užvirė tikra diskusija.

S. Milinytės „IMDb“ paskyroje pateikiama biografija, kurioje, tiesa, nemažai iškraipytų ir realybės neatitinkančių faktų.

Skelbiama, kad ji yra viena populiariausių atlikėjų visoje Rytų Europoje, yra atstovavusi Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse, vedusi savo laidą radijo stotyje, turėjusi koncertinį turą visoje Lietuvoje.

Visgi šie skambūs faktai neatitinka realybės. Susisiekus su Los Andžele gyvenančia Simona, ši patvirtino, jog žino, kad jos paskyroje yra įsivėlusios klaidos.

„Amerikiečiai publicistai ne taip išvertė... Jau taisoma, bus per darbo dieną pakeista, pakėliau dėl to skandalą“, – sakė Simona. „Nuo šiol liepiau visiems publicistams ištaisyti aprašus apie mane, nes padaromos labai didelės klaidos“, – tvirtino mergina.

Tiesa, paklausus Simonos, ar ši nežinojo, kad jos paskyroje yra pateikiama klaidinga informacija, atlikėja atsakė, jog paviešintos informacijos neskaitė: „Aš pati nelabai skaitau apie save. Be to, ši anketa sukurta ne taip seniai, informacija įdėta rugsėjį. Aš nesėdžiu ir neskaitau savo biografijos... Juk yra komanda, vadyba, agentai“, – teigė mergina.

Žinoma mergina tvirtino, jog iš tokių klaidų pasimokys ir jų ateityje nebekartos. „Nuo šiol liepsiu viską derinti su manimi“, – sakė S. Milinytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų