Internautai jas dievina: 2 visiškai skirtingų kūno sudėjimų seserys siunčia svarbią žinutę

Seserys dažnai yra be galo panašaus sudėjimo ir išvaizdos, tačiau būna ir didelių išimčių.

26

Buvusi „plius“ dydžio manekenė bei jos sesuo balerina nusprendė pasauliui įrodyti, kad grožį lemia ne jūsų drabužių dydis ar kūno formos.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai jas dievina: 2 visiškai skirtingų kūno sudėjimų seserys siunčia svarbią žinutę

Modelis Jess Rost ir jos sesuo balerina Alyna – išties išvaizdžios, tačiau be galo skirtingos merginos. Abi jos pripažįsta – savo kūnais patenkintos buvo ne visuomet.

„Plius“ dydžio modelis Jess užsienio žiniasklaidai papasakojo, kad savo kūnu nebuvo patenkinta daugybę metų ir tai pasikeitė tik tada, kai ėmė dirbti modeliu. Nuo vaikystės pilnesnė buvusi mergina atskleidė, kad tuo metu ėmė savimi vis labiau pasitikėti.

Atrodytų, kad jos sesuo, kuri yra balerina, sesers šiuo klausimu užjausti tikrai negalėjo, tačiau realybė – kiek kitokia. „Baleto industrija paremta svoriu ir dydžiu – žmonėms tai rūpi labiau už viską“, – atviravo Alyna.

Matyti save veidrodyje tik su triko jai buvo išties nelengva, ir tokį nesveiką kūno suvokimą Alyna su savimi nešiojosi tol, kol nemetė šokių – dabar ji jaučiasi daug geriau.

Pradėjusios kalbėti apie savo buvusius darbus, abi seserys nusprendė, kad daugelis merginų tikriausiai nė neįsivaizduoja, ką reiškia sveikas kūnas. Tuomet jos ėmė kurti „Instagram“ paskyrą, kuria siekė ne tik įkvėpti viena kitą, bet ir aplinkinius.

„Mūsų tikslas – parodyti žmonėms, kad nėra vieno gero dydžio, į kurį reikėtų įtilpti – mylėti save galima visada“, – sako seserys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų