Naujas Karolinos Meschino mylimasis – nužudyto mafiozo Daškės sūnus

Liepos mėnesį pramogų pasaulį sudrebino skandalinga žinia – po dviejų draugystės metų skirtingais keliais pasuko socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir ūkininkas bei modelis Jonas Misevičius.

Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius (nuotr. Instagram)
40

Kol vieni Karolinos gerbėjai džiaugėsi, kad jos širdis vėl laisva, ši ilgai nelaukusi pranešė apie širdyje užgimusius naujus jausmus.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karolina Meschino išgąsdino sekėjus: vyko į ligoninę

Ilgą laiką vis labiau populiarėjančios jaunimo grupės „Flying Saucer Gang“ kompanijoje laiką leidusi Karolina buvo nufotografuota besibučiuojanti su vienu grupės lyderių – Remigijumi Daškevičiumi.

Po šio skandalo pora pradėjo vis dažniau dalintis jausmingomis nuotraukomis kartu.

Tiesa, žiniasklaidoje šiandien pasirodė žinia, kad naujasis Karolinos mylimasis – Kauno mafiozo Remigijaus Daškevičiaus sūnus.

Su Karolina kol kas naujienų ir pramogų portalui tv3.lt susisiekti nepavyko.

R. Daškevičiaus gauja siautėjo po visą Lietuvą, geriausiai buvo žinoma dėl reketo, mašinų vagysčių, kontrabandos ir kitų nusikaltimų.

Gaujos vadeiva R. Daškevičius buvo nužudytas 2001-aisiais, Vilniuje, šalia picerijos „St. Valentino“. Sakoma, kad šis nusikaltimas yra vienas mįslingiausių Lietuvos mafijos pasaulyje, kadangi vis dar nebuvo surasti kalti.


Rašyti komentarą...
N
Nu ir...
2018-08-20 18:54:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar vaikai turi tevu kalte nesiot?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų