Nespalvotas gyvenimas: Marina Bui pasidalijo jautriu nuotraukų koliažu su kalinčiu vyru

Prieš dvejus metus Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime vienas kitam amžiną „Taip“ ištarė buvusi dainininkė Marina Bui-Velečkienė ir nusikalstamo pasaulio atstovas, buvęs „Agurkinių“ grupuotės vadeivai Saulius Velečka, pravarde Agurkas.

Marina Bui-Velečkienė pasidalijo jautriu koliažu (nuotr. Instagram)
37

Penkerius metus jau savo mylimojo sugrįžtančio iš kalėjimo laukianti M. Bui-Velečkienė neseniai savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo jautriu nuotraukų koliažu.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marina Bui-Velečkienė pasidalijo jautriu koliažu

„Sausio 22-ąją suėjo penkeri metai, kai laukiu savo vyro – tai jau yra didesnė dalis laiko, praleisto atskirai, nei kartu. Pusę metų laisvėje džiaugėmės vienas kitu, tačiau daug kas netikėjo, kad tai – tikri jausmai. Buvo žmonių, kurie juokėsi, buvo tų, kurie net lažybas darė, kad išsiskirsime“, – naujienų ir pramogų portalui tv3.lt sakė M. Bui-Velečkienė.

Vis dėlto savo vyro, sugrįžtančio iš įkalinimo įstaigos, M. Bui-Velečkienė yra pasiryžusi laukti tiek, kiek reikės: „Nors žmonės ir kalba, kad pamilau jį nelaisvėje, tačiau tiesa ne tokia: jis nuostabus vyras ir tėvas, rūpestingas draugas ir įdomus pašnekovas, mano gyvenimo mokytojas“, – mintimis apie vyrą dalijosi žinoma moteris.

REKLAMA

Savo santykių ir jausmų tvirtumu Marina yra įsitikinusi – jokios negandos jų negali paveikti: „Labai retai pasitaiko tokių tvirtų jausmų, tačiau nenoriu apie tai kalbėti viešai, reikia tyliai džiaugtis savo laime“, – tikino dainininkė.

Dvi dukras auginanti moteris sekėjams pasidalijo nespalvotų nuotraukų koliažu su mylimuoju: „Vieną dieną ir mūsų gyvenimas bus spalvotas“, – teigė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų