Suknelę paskutinę minutę radusi V. Šaulytė: „Būna dienų kai nesiseka viskas“

Praūžus didžiajam M.A.M.A 2017 renginiui, ceremonijoje dalyvavusios garsenybės savo socialiniuose tinkluose pradėjo dalintis raudonojo kilimo nuotraukomis ir atviravo apie pasiruošimą laukiamiausiam metų šou.

„M.A.M.A 2017“ apdovanojimų ceremonija. Šventės svečiai (nuotr. Eimanto Genio)
74

Pasirodo, kad stilistė Viktorija Šaulytė, ką rengsis M.A.M.A apdovanojimams sužinojo beveik paskutinę minutę.

(74 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Suknelę paskutinę minutę radusi V. Šaulytė: „Būna dienų kai nesiseka viskas“

„Išduosiu paslaptį. Buvo nuspręsta, kad ši suknelė „gulės“ ant manęs likus gal kokioms 5 valandoms iki renginio. Sakykit, ką norit. Gali ruoštis mėnesį ar penkis, bet greit keičiasi planai ir turi suktis iš padėties!“ – savo gerbėjams atviravo mergina ir netrukus išdavė, kad praėjęs penktadienis jai buvo nelengva diena.

„Kaip sakoma planuoji, planuoji, o vis vien ateini su juoda suknele. Vakar buvo viena tokių dienų, kai atrodo nesisekė viskas, bet šioks toks galutinis variantas gavosi. Vienaip ar kitaip jokia suknelė nepapuoš jei viduje bardakas! Būkit savimi!“ – atviravo ji.

(293 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „M.A.M.A 2017“ apdovanojimų ceremonija

Į iškilią muzikos apdovanojimų ceremoniją merginą atlydėjo jos kolega ir dueto „ŠaŠa“ stilistas Joringis Šatas. Vaikinas taip pat atsidavė juodai spalvai ir vilkėjo kostiumą.

„M.A.M.A mums yra kaip metinės.Čia prieš dvejus metus pirmą kartą atėjome kaip „ŠaŠa“. Pirmą kartą su savo kurta suknele. Jau trečias kartas ir mes keliaujam toliau! Patys. Niekam nelipdami per galvas. Kartais lengviau, kartais labai sunkiai. Su trikdžiais, klaidomis ir sėkmėmis. Atsiribodami nuo apkalbų ir pletkų, bet svarbiausia – tikrai! Taip, kaip norim mes!“ – džiūgavo V.Šaulytė.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M.A.M.A 2017 dūzgių akimirkos


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų