Mergina „Instagram“ balansavo ties padorumo riba: jos anketa užblokuota

Garsi tinklaraštininkė, žinoma dėl viešai demonstruojamų, tačiau subtilių nuogų fotografijų, teigia, jog jai nepatinka būti lieknai ir pasakoja apie tai, kad tokios moterys kaip ji kasdien sulaukia užgaulių jų kūnus kritikuojančių komentarų.

Jessa O‘Brien (nuotr. Instagram)
17

Australijoje gyvenanti Jessa O‘Brien (28 m.) pateikė išties nemalonius kūno kritikavimo pavyzdžius.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergina „Instagram“ balansavo ties padorumo riba: jos anketa užblokuota

„Jei atrodyčiau kaip ji, taip pat pozuočiau nuoga“, - rašė vienas internautas.

„Tai aišku, kad ji patogiau jaučiasi būdama nuoga. Juk ji liekna“, - teigė kitas.

Jessa pridūrė, kad net tada, kai pasiskundė, jog jai nuolatos šalta, jai buvo liepta daugiau valgyti.

Palyginimui, plius dydžio modeliai kasdien sulaukia užgauliojimų ir grasinimų mirtimi. Britų modelis, gyvenantis tarp Londono ir Niujorko, Iskra Lawrence (25 m.) atskleidė esanti pravardžiuojama stora karve ir šlykščia moterimi. Kai kurie internautai, vien už tai, kad mergina dalinasi fotografijomis, grasina jai susidorojimu.

Tačiau Jessa skundžiasi atsidūrusi iškreipto dvigubo standarto epicentre. Mergina tapo savimi nepasitikinti, ji ėmė kompleksuoti dėl savo išvaizdos.

„Kaip visuomenė, mes buvome mokomi, kad nėra mandagu apkūnius žmones vadinti storais, todėl, nenorėdami jų įžeisti, to nedarėme. Net jei draugų būryje yra pilnesnio kūno sudėjimo žmonių, vengiame apie tai kalbėti arba tai darome labai atsargiai. Kai kurie mūsų šį žodį naudojame norėdami įžeisti, kadangi ilgą laiką buvo manoma, jog storas žmogus yra nepatrauklus. Iš kitos pusės, dažnai susiduriu su žmonėmis, kurie be jokio vargo kritikuoja mano išvaizdą, pabrėžia, jog esu liekna“, - pasakojo ji. „Dar vienas pavyzdys. Skundžiuosi, jog man nuolatos būna šalta, todėl vis dažniau girdžiu, kaip kiti žmonės man liepia priaugti šiek tiek svorio. Įsivaizduokite, jei kam nors pasakyčiau, kad jie, norėdami tiek daug nebeprakaituoti, turėtų sulieknėti. Tai dvi skirtingos istorijos, tačiau tokia ta realybė. Šis dvigubas standartas mane privertė jausti lieknos merginos kompleksą.“

Pavadinsi lieknu - įžeisi

Modelis teigia, jog manymas, kad lieknas žmogus yra patrauklus, ypač pramogų pasaulyje, mados industrijoje, yra pats blogiausias dalykas, be to, prie to labai prisideda ir drabužių dizaineriai ir įvairios aprangos parduotuvės.

REKLAMA

Nors daugeliui žodis „lieknas“ yra susijęs su tikslais, grožiu, žodis „storas“ siejamas su negatyviais dalykais, kartais jis net laikomas įžeidžiančiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų