Neseniai vaikelio susilaukusi Marina Bui-Velečkienė apie švenčių laukimą: namuose tviska ne tik eglutė

Jei kalėdinės nuotaikos nesukuria baltos sniego pusnys, tai kuo puikiausiai gali padaryti papuošta eglutė. Tiesa, daugelis šventinį laikotarpį pasitinka dekoruodami ne tik ją.

Marina Velečkienė (nuotr. asm. archyvo)
30

Buvusi merginų grupės „Olialia pupytės“ narė Marina Bui-Velečkienė kartu su sutuoktiniu Sauliumi Velečka šiuo metu džiaugiasi neseniai aplankiusiu šeimos pagausėjimu – spalio 25-ąją porai gimė mergaitė.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai vaikelio susilaukusios Marinos Bui-Velečkienės gyvenimo akimirkos

Būsimos didžiosios metų šventės Marinai šiemet kaip niekad džiaugsmingos – moteris jas sutinka kaip dviejų vaikų mama, todėl kalėdinę nuotaiką ji stengėsi sukurti visuose namuose.

Savo socialiniame tinkle „Instagram“ buvusi atlikėja pasidalino jaukia akimirka, kurioje matyti ne tik dailiai dekoruotas Kalėdų medis, bet ir židinys, sieną puošia šventinis vainikas.

„Žinoma, puošėme abi su vyresnėle, mažoji dar per maža. Šiemet puošėme naujais rankų darbo žaisliukais. Židinį tai pat papuošiau, kad būtų dar jaukiau“, - tv3.lt pasakojo moteris.

„Esu toks žmogus, kuris mėgsta vakarais karštos arbatos atsigerti jaukiai įsisukus į pledą prieš televizorių, su storomis kojinėmis, degant eglutės girliandoms... Man labai patinka jaukumas ir namus papuošti lyg iš filmų, gal dėl to, kad vaikystėje neturėjau tokių galimybių. Svajones pildosi. Ne veltui artėjančios šventės labai šiltos ir mielos“, - džiaugėsi Marina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų