Ji nesuko galvos dėl savo figūros tol, kol neišgirdo draugo žodžių: keistis nežada

„Plius“ dydžio modelis socialinėje erdvėje prisipažino apie tariamo draugo poelgį, kuris ją stipriai įskaudino. Vakarėlio metu vaikinas prakalbo apie jos figūrą.

Imogen Ker (nuotr. Instagram)
22

Los Andžele gyvenanti 25-erių Imogen Ker yra plačiai žinoma „Instagram“ garsenybė. Modeliu dirbanti mergina neseniai savo namuose rengė vakarėlį, į kurį pasikvietė artimiausius bičiulius. Pasirodo, kad draugai gali įskaudinti labiausiai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ji nesuko galvos dėl savo figūros tol, kol neišgirdo draugo žodžių: keistis nežada

Kaip pasakoja pati mergina, ji stovėjo virtuvėje kartu su kitais žmonėmis, kuomet prie jos priėjo draugas. Pastarasis panoro ją supažindinti su kitu savo bičiuliu ir ją pristatydamas tarė: „Imogen būtų tobula, jei ne jos kūnas“.

Po tokių žodžių nepažįstamajam Imogen ištiko šokas. Mergina įsitikino, kad šie draugo žodžiai nebuvo pokštas, todėl tai ją įžeidė.

Apvalių formų gražuolė jau spėjo užsiauginti storą odą, mat dirbdama „plius“ dydžio modeliu su kritika ji susiduria kasdien. Tačiau ši situacija jai buvo kitokia, nes Imogen manė turėjusi tikrą draugą.

Netrukus po vakarėlio ji nusprendė parašyti savo bičiuliui: „Tu neturi teisės komentuoti mano kūno. Niekas to negali daryti. Tai sakau tik todėl, kad galėčiau su tuo baigti ir keliauti toliau. Moterų kūnai nėra tinkamas žaidimas. Mes vis dar gyvename pasaulyje, kur moterų vertė tapatinama su jos kūnu. Ir primindama tavo žodžius noriu pabrėžti, kad tokiu būdu tu esi vienas to rato dalyvių. Nesitikiu atsiprašymo, aš tik norėjau, kad žinotum, kaip tu mane privertei jaustis“, - brūkštelėjo ji.

Netrukus įsižeidusi mergina sulaukė bičiulio atsakymo: „Aš neprisimenu, kad būčiau tai sakęs. Esu nemaloniai nustebęs dėl savęs... Tikrai, tai nėra gerai.“

Šiuo susirašinėjimu Imogen pasidalino viešai norėdama pabrėžti, kad kiekviena išsakyta mintis gali žmones priversti graužtis ir jaustis nepilnavertiškai, juolab kai kalbama apie moters kūną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų