Nematyti kadrai: A. Jolie kūną prieš pat skyrybas išraižė B. Pittui skirtu simboliu

Ji žinoma ne tik dėl savo aktorinių sugebėjimų, bet ir dėl sudėtingų raštų ant kūno, kurių moteris nuo paauglystės pradžios išsitatuiravo daugiau kaip 15.

Angelina Jolie (nuotr. Vida Press)
21

Niekur nematytos nuotraukos, kuriose Angeliną Jolie tatuiruotėmis puošia buvęs Tailando vienuolis Ajarn Noo Kanpai, o šalia – buvęs vyręs Bradas Pittas, išplito internete.

Holivudo aktorė, kuri tuo metu 2016 –ais metais Kambodžoje režisavo „Netflix“ filmą pavadinimu „Iš pradžių jie nužudė mano tėvą“ (angl. First They Killed My Father), iš Bankoko atskraidino šį tatuiruočių meistrą tam, kad jis simboliškai išpieštų Angeliną ir Bradą.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Angelinos Jolie tatuiruotės - naujausias piešinys skirtas Bradui Pittui

Pernai metais vykusio vizito metu aktorei buvo ištatuiruoti mistiniai „sak yant“ piešiniai ant nugaros, kurie sudaryti iš rašto linijų, geometrinių simbolių ir gyvūnų formų.

Naudodamas senovinį rankinį metodą, meistras piešiniams atlikti naudojo metalinius virbus, prie kurių pririštos specialios adatos. Darbą atliekant šiais įrankiais, jaučiamas didesnis skausmas, tačiau raštai yra tikslesni, ne tatuiruojant juos įprastai.

Vizito metu Bradui taip pat atlikta tatuiruotė. Kairė jo pilvo pusė papuošta budistų simboliu.

Ironiška, kad poros tatuiruotės turėjo simboliškai juos sujungti kaip vyrą ir moterį, nes, kaip jau žinoma, Angelinos ir Brado santuoka iširo.

Visos trys naujos Angelinos Jolie tatuiruotės, kaip ir kitos, yra ant moters nugaros. Jos papildė ankstesnius kūrinius, tokius kaip tradicinis tailandietiškas tigras, Kambodžos raštas ir teiginys „Žinok savo teises“ (angl. Know Your Rights).

REKLAMA

Angelina Jolie ir Ajarn Noo Kanpai (nuotr. Vida Press)

Buvo manoma, jog tatuiruote, kurią įrėmina plona ir sudėtingai atlikta linija, pagerbiami tūkstančiai žuvusiųjų Khmer Rouge valdymo laikais.

Angeliną Jolie Kanpai tatuiravo nebe pirmą kartą. 2003-iais metais jis papuošė žvaigždės mentę, o 2004-ais ant nugaros apačios visam laikui įamžino tigrą.

Bankoko šventovėje gyvenantis tatuiruočių meistras, kurio kūriniai kainuoja tūkstančius eurų, taip pat dirbo su tokiais žinomais veidais kaip Cara Delevingne ir aktore Michelle Rodriguez. Tikima, kad jo atlikti darbai apsaugo tatuiruotės šeimininką.

Po tatuiruočių atlikimo, aktorė ne kartą lankėsi Kambodžoje. Kartu ji ten nusivežė ir savo vaikus Maddox (15 m.), Pax (13 m.), Zahara (12 m.), Shiloh (10 m.) ir aštuonerių dvynukus Knox and Viviene. Ši šešių vaikų mama, kuri 2002 metais iš Kambodžoje esančių našlaičių namų įsivaikino savo pirmąjį vaiką, vasarį surengė memuarais paremtos dramos, kurią pati režisavo, peržiūrą.

Sukrečiantis filmas pasakoja Angelinos draugo ir buvusio pabėgėlio iš Kambodžos Loung Un vaikystėje patirtą karą.

Filmas turėtų pasirodyti „Netflix“ interneto svetainėje. Iki tol Kambodžoje bus rengiami nemokami šio kino filmo seansai.

Angelina Jolie ir jos tatuiruotės (nuotr. Vida Press)

Šiuo metu Angelina Jolie ir Bradas Pittas kovoja dėl vaikų globos teisių. Pora, kurios romanas, kaip manoma, prasidėjo filmo „Ponas ir ponia Smitai“ filmavimo metu, kai Bradas Pitas vis dar susitikinėjo su Jennifer Aniston, vis dar vaikšto po teismus. Bradas su šeima rugsėjo mėnesį tariamai susiginčijo lėktuve. Vėliau paaiškėjo, kad po šio argumento anonimas paskambino į vaiko teisių ir apsaugos tarnybą.

REKLAMA

Lapkritį Bradas Pittas Federalinių tyrimų biuro ir Los Andželo vaiko teisių ir apsaugos tarnybų pareigūnų buvo kaltinamas fiziniu smurtu prie Maddox, kai lėktuvu visi kartu skrido į Prancūziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų