Fotosesija be fotošopo: dėmesį patraukė „plius“ dydžio modelio šėlionės

Vienas sėkmingiausių „plius“ dydžio modelių šiuo metu – Ashley Graham – užvaldė Majamio paplūdimį, jame surengus seksualią fotosesiją.

17

Bangų pursluose, smėlyje ar ant vandens motociklo įsiamžinusi gražuolė patraukė ne tik su ja dirbusių fotografų dėmesį, bet ir sudomino už kampo fotosesiją stebėjusius paparacus.

Ryškų raudoną maudymosi kostiumėlį vilkinti A. Graham savo figūrą pademonstravo iš visų pusių. Matyti, kad 28-erių metų žvaigždė pasirinko labai siaurutį paplūdimio drabužį.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotosesija be fotošopo: „plius“ dydžio modelio šėlionės bangose patraukė dėmesį

Šiuo metu Ashley yra „America's Next Top Model“ teisėja, garsaus žurnalo „Sports Illustrated“ modelis bei neseniai papuošė ir mados Biblija vadinamą „Vogue“ viršelį kartu su kitais pasaulinio lygio modeliais.

Tiesa, tąkart kūrybinė „Vogue“ komanda buvo apšaukta nemokšišku fotošopo naudojimu. Socialiniuose tinkluose užvirė rimtas skandalas dėl akivaizdžiai sumažintų A. Graham kūno formų.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naują „Vogue“ viršelį sutepė fotošopo skandalas ir figūrų nelygybė

„Plius“ dydžio gražuolė buvo vienintelė juodą maudymosi kostiumėlį vilkėjusi mergina, kuris optiškai lieknino jos figūrą. Negana to, viršelio nuotraukoje A. Graham tarsi dengia savo kūną, taip sudarydama įspūdį, kad gėdijasi savęs.

Vis tik pati Ashley ne kartą pabrėžė, kad myli savo kūną ir dėka jo ji buvo pripažinta mados industrijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų