Sumaištį internete sukėlusi Gabrielė: neišaugsiu iš provokacijų

Modelis Gabrielė Gutt ir vėl dėmesio centre. Mergina socialinėje erdvėje pasidalijo nuotrauka, kuri daugelio akiai neįprasta, tačiau puikiai atskleidžianti jos charakterį. Šis kadras yra tik nedidelė dalis fotosesijos, kuri buvo įgyvendinta vardan kuo įspūdingesnio papuošalų-magnetų kūrėjų „Redgregor“ kūrėjų kolekcijos „Magnetik“ pristatymo

Gabrielė Matelytė (nuotr. Rasa Baltrimaitė)
11

tv3.lt paklausta, kam kilo provokuojanti fotosesijos idėja, Gabrielė išsisuko: „Aš šį kartą tik modelis. Tačiau komanda buvo superinė. Kodėl būtent aš? Kūrėja sako, kad atitikau jų prekės ženklo moters tipažą. Esu jausminga, drąsi, kartu ir jautri bei švelni. O aš pasakysiu, kaip Juozas Statkevičius apibūdina save: „Waw, Matelytė yra Matelytė. Ir tai faktas, kad geresnės nėra“.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sumaištį internete sukėlęs modelis: Matelytė yra Matelytė. Ir tai faktas, kad geresnės nėra

„Facebook“ Gabrielė garsėja, kaip kitų nuomonės nepaisanti ir aštrių pasisakymų negailinti mergina, kuri, rodos, galėtų riebiai iškeikti, tačiau atsispirti jos grožiui vis tiek būtų per sunku. Dėl vieno savo naujosios fotosesijos kadrų modelis įvairių komentarų. Vienus tokia merginos drąsa šokiravo, o kitus tai įkvėpė. Pačiai nuotraukos herojei reakcijų jūra – tarsi žaidimas.

„Tikriausiai niekada neišaugsiu iš provokacijų, man įdomu stebėti, kaip reaguoja socialinių tinklų fauna“, – šypteli modelis.

Išskirtinės fotosesijos autorystė priklauso Rasai Baltrimaitei. Tačiau ne ką mažesnė padėka atitenka modelį pagražinusiai vizažistei Kotrynai Vailinavičiūtei. Fotosesija buvo skirta papuošalų-magnetų kūrėjų „Redgregor“ kūrėjų kolekcijos „Magnetik“ pristatymui. Juos galima nešioti visur: ant ausų (nebūtina turėti skylučių), plaukuose, ant rūbų ir t.t.

„Kolekcijos idėja yra žmogaus vidinis magnetizmas, kurį jis skleidžia to net nežinodamas“, – sakė kūrėja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų