Į muzikinę sceną grįžtanti Viktorija Vaičaitė: aš turiu planą

Po ketverių metų pertraukos muzikinę karjerą atnaujinanti dainininkė Viktorija Vaičaitė neabejoja – dabar tinkamiausias metas jai sugrįžti.

Viktorija Vaičaitė ir Monika Šalčiūtė (nuotr. asm. archyvo)
21

„Turėjau laiko pagalvoti apie tai, ką darau, ir tai, ko noriu. Sugebėti laukti palankaus momentų yra vertybė“, - neabejoja ne tik dėl balso, bet ir dėl puikios išvaizdos nuolat gerbėjų komplimentų sulaukianti solistė.

Nuo paauglystės balsą ansambliuose ir privačiose pamokose lavinanti V. Vaičaitė sakė muziką kuriam laikui pamiršusi pradėjusi studijuoti. Vėliau mergina buvo grupės „Dolce Vita“ nare, bet dėl mokslų iš kolektyvo visgi turėjo pasitraukti.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į muzikinę sceną grįžtanti Viktorija Vaičaitė: aš turiu planą

„Tačiau garsai, jų skambesys, dermė manęs niekuomet neapleido“, - tvirtino psichologiją studijuojanti atlikėja.

REKLAMA

V.Vaičaitė neslepia – mintis apie grįžimą į sceną jai kirbėjo jau daugiau nei metus. Tačiau priimti sprendimą paragino Kauno naktiniame klube „Nox“ plaukų priežiūros priemonių „Sexy Hair“ pristatymą organizavę draugai.

„Kol kas scenoje esu viena, bet norėčiau suburti ir merginų grupę. Jau kelios kandidatės yra, bet galutinis sprendimas kol kas nepriimtas“, - sakė pašnekovė.

V.Vaičaitė su šypsena sakė, jog pradėdama solinę karjerą ji ne tik susisiekė su tekstų bei muzikos autoriais, bet ir įvaizdžio kūrėjais. Debiutiniam vakarui dainininkė pasirinko dizainerės Olesios Les kurtos palaidinės bei kelnių derinį, o taip pat papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės auskarus ir kaklo papuošalą.

„Planuose – įvairūs įvaizdžiai. Nuo klasikinio iki valiūkiško“, - sakė V. Vaičaitė.

Stebinti gerbėjus pasirengusi dainininkė tikisi, kad dar šįmet klausytojus turėtų pasiekti jos nauja solinė daina.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų