Marių Jampolskį makiažo meistrai pavertė moterimi: ar tinka?

Turbūt kiekvienas vyras nori kuo geriau suprasti savo antrąją pusę ir gal net slapta svajoja bent dienai atsidurti moters kailyje. Teatro, televizijos ir kino aktoriui Mariui Jampolskiui tai beveik pavyko: kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje jis buvo perrengtas moterimi.

Marius Jampolskis (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
19

Aktorius pripažįsta, kad iš tiesų norėtų vienai dienai tapti moterimi – tam, kad suprastų, kas dedasi moters galvoje.

M. Jampolskis prisipažino, kad toks persikūnijimas jam nebuvo pirmasis. Moterimi jis jau buvo virtęs viename iš savo spektaklių. Tiesa, „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje viskas buvo padaryta itin kruopščiai – aktoriui priklijuotos blakstienos, dirbtiniai nagai, uždėtas perukas.

REKLAMA

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marių Jampolskį makiažo meistrai pavertė moterimi: ar tinka?

„Tai nėra mano pirmas toks persirengimas, tiesiog gal pirmas toks rimtas, kuriame „viskas įskaičiuota“. Tiek nagų prilipdymas, blakstienų prilipdymas – viskas nuo iki. Man dar taip nebuvo. Buvo toks iššūkis, nes galvojau, kad nepatogiausia bus blakstienos, bet nepatogiausia pasirodė nagai. Atrodė, kad nieko negali daryti su rankomis, nes ką bedarysi, tas nagas nulūš“, – juokėsi žinomas vyras.

Aktoriui teko ir kita, net kai kurioms moterims sudėtinga užduotis – avėti aukštakulnius. Tiesa, M. Jampolskiui moteriški batai taip pat nebuvo naujiena: „Nėra lengva su jais būti, nes mano kojos nepritaikytos vaikščioti pasistiebus. Bet tai irgi ne pirma mano patirtis. Esu viename spektaklyje turėjęs bėgioti su berods penkiolikos centimetrų „kablais“, ten dar ir platforma buvo.“

M. Jampolskis sutinka, kad drabužiai, makiažas, dirbtiniai nagai ir šukuosena – toli gražu ne viskas, kas padaro moterį moterimi. Net keletą dienų įsijautęs į moters amplua, Marius dar nesijaučia supratęs dailiosios lyties.

„Šiame filmavime moterimi buvau ne vieną dieną, tai jau viską kaip ir nuveikiau, ką norėjau. Dėl apsirengimo, tai moterimi jau pabuvau, bet norėčiau vieną dieną pabūti moters psichikoje ir pagaliau suprasti, ką gi jos galvoja. Tai – didžiausia paslaptis“, – šypsodamasis kalbėjo aktorius.

Kaip M. Jampolskiui pavyko įsikūnyti į moterį TV3 žiūrovai išvys jau šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. seriale „Moterys meluoja geriau“.


Rašyti komentarą...
V
Vale
2016-10-12 17:01:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mariukai sederstvas is taves daro he he,bet super atrodai ..tokia rimta moteris :))
Atsakyti
0

S
Sandrike
2016-10-12 17:12:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas atsitiko anam aktoriui, kad Rudoko veidą apibintavot? Vakar pastebėjom :) jo manierų ir su pagaliu neišmuši, o žiūrovo neapgausi :)
Atsakyti
0

h
hm
2016-10-12 20:12:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
išk rypėliai visais būdais stengiasi gausinti panašių į save. Jei nesigauna natūraliai, tai bent taip.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų