Padauža dukra, kuri atsisakė garsiausių pasaulyje tėvų

Holivudo aktoriaus Tomo Cruise’o religiniai ginčai su artimaisiais nesiliauja. Neseniai paaiškėjo, kad jis jau 3 metus akyse nėra matęs savo 10-metės dukros Suri. Tuo tarpu kita dukra – Isabella Jane Cruise – nerodo didelio noro matytis su tėvu ar garsiąja mama, Nicole Kidman.

Isabella Jane Cruise (nuotr. Vida Press)
49

T. Cruise‘as ir N. Kidman Isabellą, kuriai dabar yra 23 metai, įsivaikino 1992-aisiais. Po trejų metų aktoriai įsivaikino ir berniuką Connorą. Tačiau iš pažiūros idiliškas šeimos portretas netrukus subiro – viena garsiausių pasaulyje aktorių porų 2001-aisiais išsiskyrė.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tomo Cruise‘o dukra Isabella – tėvų atsisakiusi skandalistė

Šiandien Isabella išpažįsta tą patį tikėjimą, kaip ir jos tėtis – scientologiją. Manoma, kad atotrūkiui nuo šeimos didelę įtaką padarė būtent ši naujai išpažįstama religija.

Mergina praėjusiais metais susituokė su savo mylimuoju Maxu Parkeriu. Tiesa, į vestuvių šventę nei garsusis tėtis, nei mama nebuvo pakviesti.

Keli artimi šaltiniai paviešino, kad Bella sunkiai sutaria su gausia šeima, nors ji pati teigia, kad „mes kalbamės, gi jie mano tėvai“.

Paklausta, ar kada nors supažindins savo vyrą su garsiais tėvais, Isabella buvo griežta.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleistos gėdingos Tomo Cruise‘o paslaptys: dukra tėčio nematė net 3 metus

„Visko gali būti, tačiau poreikio nėra. Jie yra paprasti žmonės“, - trumpai atkirto mergina, kuri visada kėlė daug problemų. Dabar jauna pora stengiasi kuo mažiau laiko leisti su savo šeima, atsisako priimti finansinę pagalbą, tad į darbą keliauja autobusu ar traukiniu, gyvena trijų kambarių bute.

Tuo tarpu N. Kidman viename interviu prisipažino, jog sutarti su visais savo vaikais – tikras iššūkis.

Pasak aktorės, jai reikia nemažai pastangų išsaugoti ryšį su Isabella ir Connoru. „Turiu keturis vaikus, ir yra labai svarbu su jais palaikyti ryšį, – sakė aktorė. – Žinoma, rašinėju jiems žinutes, tačiau neleidžiu šiam dalykui užvaldyti mano gyvenimo.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų