Mariną Bui-Velečkienę šokiravo erotiška gerbėjo žinutė

Buvusią grupės „Olialia pupytės“ narę Mariną Bui prajuokino išskirtinis gerbėjo pasiūlymas. Galima numanyti, jog itin erotiška fano žinutė neperskaityta „facebook“ žinučių užklausose gulėjo jau nuo praėjusių metų balandžio mėnesio.

Marina Bui-Velečkienė (nuotr. facebook.com)
47

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marina Bui-Velečkienė sulaukė intriguojančio gerbėjo pasiūlymo

Pats autorius šį laišką pavadino nestandartiniu pasiūlymu. Vyras, kuris prisipažino, jog turi širdies draugę, moteriai siūlėsi vergauti. Patikino būsiantis kantrus, itin paklusnus ir ištikimas. Savo ūgį, svorį ir išvaizdą apibūdinęs gerbėjas prižadėjo užsiimti viskuo, ko tik jo „šeimininkė“ paprašytų.

Marina Bui (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

tv3.lt primena, kad 2015 metų rugpjūčio 27 dieną buvusi „Olialia“ pupytė ištekėjo už nusikalstamo pasaulio atstovo, buvusio „Agurkinių“ grupuotės vadeivos Sauliaus Velečkos, kuris savo aplinkoje dar vadinamas Agurku.

REKLAMA

Pora susituokė Lukiškių tardymo izoliatoriuje. Tąkart prie spygliuota tvora aptverto kalėjimo vestuvių ceremonijos laukusi M. Bui-Velečkienė maloniai kalbėjosi su žurnalistais ir tikino tekanti iš meilės. 

„Tai yra tikra, brandi meilė, viskas apgalvota. Ar kažkas abejoja, kad aš negalėčiau rasti vyro laisvėje? Tėvai palaiko. Mama sakė – „Jeigu esi laiminga, daryk taip, kaip tau gerai“. Niekas nė nebandė atkalbėti, nes matė, kad to padaryti neįmanoma. Nežinau, kiek teks laukti, bet lauksiu kad ir visą amžinybę. Negi nusisuksi nuo žmogaus, kai jam yra bėda?“, – atviravo moteris.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marinos Bui vestuvės


Rašyti komentarą...
b
baisi
2016-05-30 13:50:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip pabaisa ir dar kazkas jai tokius laiskus raso... vemt vercia pagalvojus... weeeee
Atsakyti
0

S
Skitas
2016-05-30 22:30:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia jos vyras pajuokavo po metų sex abstinencijos. Šelmis...
Atsakyti
0

m
mano nuomone
2016-05-31 08:27:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisiau uz pabaisa
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų