Įspūdinga TV3 22-ojo sezono šventė su ryškiausiomis eterio žvaigždėmis ir SEL SPALVINGA GALERIJA

TV3 televizija pasitinka naująjį, jau 22-ąjį, rudens sezoną. Ryškiausi eterio veidai ir šventės svečiai šįvakar renkasi į Kalnų parką. Čia nuo 18.00 valandos juos pasitinka specialiai sukurtos, įspūdingai dekoruotos, 500 kvadratinių metrų erdvės, atspindinčios šių metų sezono šūkį „Gera kartu!“ ir primina TV3 rudens sezono klipą, kur žiūrovai ir žvaigždės jaučiasi tarsi namie.

Įspūdinga TV3 22-ojo sezono šventė su ryškiausiomis eterio žvaigždėmis ir SEL (nuotr. Eimanto Genio)
125

(125 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: TV3 sezono atidarymas

Pasak organizatorių, viskas sumanyta taip, tarsi svečiai patenka į didžiulius TV3 namus: „Įsivaizduokit, jei TV3 kurtų savo namų interjerą tai jis atrodytų taip – įspūdingi 6 metrų aukščio stogai, iš kelių šimtų lempučių suformuotas milžiniškas šviestuvas, LED ekranai ir jaukių namų įspūdį sustiprinančios užuolaidas bei šviesos.

REKLAMA

Šventiškai išsipuošusios žvaigždės žengia raudonuoju kilimu, virš kurio žiedlapius barsto žinoma mergina – TV3 serialo „Tobula kopija“ aktorė Evita Malaškevičiūtė. Prie foto sienelės fotografams pozuojančias žvaigždes kalbina „Vilnius gyvai“ vedėjai – Ieva Stasiulevičiūtė ir Rimas Bružas. O vakaro vedėjais tapo netikėtas duetas – televizijos vilkas Andrius Rožickas ir Mis Lietuva, „Šok su manimi“ dalyvė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

Nauju partneriu nustebino ir Vaida Skaisgirė. Ji renginyje pasirodė su paslaptingu kompanionu, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, yra profesionalus magas Mr.Fox – TV3 premjeros „Didysis magijos šou“ dalyvis.

Sezono atidarymo šventėje TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva sėdo už specialaus Žinių stalo, kur kalbino savo viešnią – TV3 televizijos generalinę direktorę Laurą Blaževičiūtę, o orų pranešėjas Naglis Šulija dėstė savo prognozes ir net leido į orų pranešėjų vaidmenį įsijausti svečiams.

Čia pat sumanyta ir muziejų ar brangenybių aukcioną primenantis eksponatas – humoro laidos „Svogūnų Lietuva“ meno dirbinys – auksinė svogūno statulėlė, kurią akylai, tarsi slaptasis agentas, saugo Antanas Nedzinskas.

TV3 premjeros – komiško serialo „Bruto ir Neto“ herojai – aktoriai Jonas Gricius ir Šarūnas Banevičius savo barą iš serialo perkėlė į šventės erdves. Jie juokauja, kad tai – „Baras už milijoną“. Tiesa, neaišku kokios valiutos. Už baro sukiojosi ir serialo aktorė Akvilina Ubartaitė.

„X Faktoriaus“ muzikos kambarys įkurtas po milžinišku kupolu, o serialo „Moterys meluoja geriau“ damos užsigeidė turėti visą tikriausią savo nuosavą kalną. Atidarymo šventę nuo 18.30 val. tiesiogiai transliuoja naujienų ir pramogų portalas tv3.lt, todėl žiūrovai gali pamatyti įdomiausias renginio akimirkas, žvaigždes, pozuojančias fotografams, įspūdingus svečių pasirodymus ir visiems puikiai atpažįstamus eterio veidus.

REKLAMA

Organizatoriai sako, kad tiek čia, tiek kalnų parke vyksiančiose TV3 šventės dūzgėse – grupės SEL koncerte su 20 000 gerbėjų – laukia daug garso ir daug šviesos. Vakarą vainikuosiančiame SEL šou žiūrovų rankomis keliaus milžiniškas, šviečiantis gaublys. Šiam, kone 2 metrų skersmens gaubliui sukurti panaudota net 500W galingumo LED lempučių juostos, švytinčios mėlynomis ir geltonomis spalvomis. Negana to, 20 000 žiūrovų telefonuose sužibės Lietuvos vėliavos, pavirsiančios į milžinišką šviečiančią trispalvių jūrą.


Rašyti komentarą...
n
nerandu
2015-09-04 20:51:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur nuoroda kad paziuret tiesiogiai?
Atsakyti
0

a
as
2015-09-04 20:42:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesamone
Atsakyti
0

t
tulikas
2015-09-04 20:56:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
trintukai ir melagiai , nieks nieko , nerodo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų