Lino Adomaičio albumas iš lentynų iššluotas akimirksniu

Naujausias Lino Adomaičio albumas „Laiko mašina“ – neabejotinai originaliausias atlikėjo karjeroje. Net dvi kompaktinės plokštelės, du skirtingi laikotarpiai, du skirtingi muzikos žanrai, akustika ir elektronika. Albumas ypač galingai pristatytas didžiausiuose šalies miestuose su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, organizuojami du papildomi koncertai, Vilniuje ir Kaune, o jau per pirmą savaitę visas „Laiko mašinos“ tiražas (2000 vnt.) išpirktas akimirksniu.

L. Adomaitis (nuotr. „Fotodiena.lt“ / Edvardo Blaževičiaus)

Albumo superhitų „Aš pavydžiu sau“ ir „Žalioj tyloj“ autorius sako, jog sėkmės tikrai tikėjosi, bet kad ji bus tokia didelė – tik svajojo. „Esu labai laimingas, kad šie metai tokie aktyvūs, produktyvūs ir tokie sėkmingi. Albumas „Laiko mašina“, koncertų turas per Lietuvą su simfoniniu orkestru ir greitai pasirodysianti mudviejų su žmona televizijos laida apie keliones – oho, aš kartais ne tik pavydžiu sau, bet ir stebinu save“, – juokiasi L. Adomaitis.

REKLAMA

„Laiko mašiną“ platinanti bendrovė „Prior“ teigia, kad L. Adomaičio albumas, ko gero, šiemet ir bus tas reiškinys, kai sutampa visi reikalingiausi komponentai, – puikus turinys, atsiradęs laiku ir vietoje. „Prior“ pabrėžia, kad taip greitai ištirpęs tiražas yra didžiulis šuolis. Papildomą tiražą platintojai jau šią savaitę skubos tvarka vėl paskleidė po visą Lietuvą.

Kalbėdamas apie albumo internetinę prekybą Linas teigia, kad daugiausiai pardavimų generuoja Lietuva, Anglija, Norvegija ir JAV. „Internete „iTunes“ pardavimo skaičiai neblogi, lyginant su praėjusiu mano albumu „Floating to You“ – jie gerokai didesni. Manau, kad greitai ateis diena, kai visi pereis į internetą, o CD ar viniliniai diskai mažais tiražais džiugins tik ištikimiausius gerbėjus“, – įsitikinęs L. Adomaitis.

Nepriekaištingai išleistas albumas „Laiko mašina“ vidiniame skyrelyje turi išsamią knygelę su daugybe nuotraukų, piešinių ir visų dainų tekstais, o dviejose kompaktinėse plokštelėse puikuojasi net 24 kūriniai. Daugelis jų įrašyti drauge su talentingiausiais scenos kolegomis: Vaidu Baumila, Monika Linkyte, Dagna, Akmėja, Gabriele Senkevičiūte ir daugeliu kitų.

Linas mano, kad albumo sėkmės mozaiką sudaro daugybė komponentų. Atlikėjas prisipažįsta, kad kiekvienai albumo muzikinei detalei, melodijoms, aranžuotėms, garso įrašams, garso dizainui, nuotraukoms, pakuotės apipavidalinimui, reklamai, netgi šių metų kampanijos vizualinių sprendimų spalvai skyrė didžiulį dėmesį.

Pats autorius apie savo albumą – trumpame vaizdo siužete:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų