Didžėjų konkurso „Burn Residency“ nugalėtojo laukia šimtatūkstantinis kontraktas

Tiesus kelias į didžėjų žvaigždyną – 100 tūkstančių eurų vertės kontraktas karjeros startui ir galimybė groti karščiausiose pasaulio šokių aikštelėse. Taip šiemet bus įvertintas prieš kelias dienas startavusio tarptautinio didžėjų konkurso „Burn Residency“ nugalėtojas.

Didžėjų konkurso „Burn Residency“ nugalėtojo laukia šimtatūkstantinis kontraktas  (nuotr. Organizatorių)

Konkurso, tituluojamo didžiausiu pasaulyje, čempionas bus išrinktas iš penkių laureatų, kurie laimės po bilietą vasaros trukmės kelionei į Ibisą. Didžėjai visą sezoną šokdins „Cafe Mambo“, „Priviledge“, „Sankeys“ ir kitų populiarių salos klubų publiką.

Kaip ir kasmet, jauni didžėjai iš viso pasaulio turės įveikti kelis konkurso etapus. Visų pirma, atlikėjai turi patalpinti savo 15-20 minučių trukmės miksą konkurso svetainėje www.facebook.com/burnenergy.

REKLAMA

Vėliau komisija ir klausytojai atrinks po penkis geriausius miksus atskirose šalyse ar regionuose, kurių autoriai susirungs dėl kelionės į Ibisą. Čia, šokių muzikos Meka vadinamoje saloje, praktinėje stovykloje, vyks dvi savaites truksianti finalinė konkurso kova.

Kaip ir kasmet praktinės „Burn Residency“ stovyklos dėstytojais taps visame pasaulyje garsūs savo amato meistrai, tokie didžėjai ir prodiuseriai kaip David Guetta, Avicii, Fatboy Slim, Stewe Lawler ir „2 Many DJs“. Tai – nebaigtinis garsių mokytojų sąrašas, visi šokių muzikos žvaigždžių vardai paaiškės konkurso eigoje.

„Finalinė kelionė į Ibisą gali tapti reikšmingu postūmiu kiekvienam didžėjui, rimtai planuojančiam muzikinę karjerą. Tai – jokiais pinigais neįkainojama galimybė iš arti susipažinti su didžėjų ir prodiuserių virtuve, iš pirmų lūpų išgirsti vertingų patarimų“, - įsitikinęs garsus Lietuvos didžėjus Kastis Torrau, prieš kelis metus turėjęs progą dalyvauti praktinėje didžėjų stovykloje Ibisoje.

Praėjusiais metais, įveikęs daugiau nei 150 konkurso dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, bilietą į konkurso finalą Ibisoje pelnė lietuvis Driule XL.

Didžėjų konkurso „Burn Residency“ nugalėtojo laukia šimtatūkstantinis kontraktas  (nuotr. Organizatorių)
 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų