Benamiai, kuriuos dievina visas pasaulis

Siekiant šlovės ir pripažinimo reikia įveikti nemažai kliūčių. Žvelgdami į mūsų garbinamas žvaigždes matome, kad jos gyvena prabangiuose namuose, vilki dizainerių drabužius. Tačiau praeityje ne visi galėjo džiaugtis tokiais patogumais kaip dabar. Kai kuriems garsiems žmonėms yra tekę pajusti, ką reiškia neturėti namų, rašo popcrush.com.

Jennifer Lopez

Šių metų rugpjūčio mėnesį aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez žurnaluui „W“ atskleidė, kad prieš aplankiusią sėkmę jai teko daug iškęsti, ji net neturėjo namų.

„Nenorėjau studijuoti. Visą laiką norėjau šokti. Man teko nakvoti ant sofos, kuri buvo šokių studojoje. Buvau benamė“, – sakė J. Lopez.

REKLAMA

Po kelių mėnesių dainininkę aplankė sėkmė. Ji surengė pasirodymą Europoje, persikraustė į Los Andželą. Čia Jennifer pradėjo aktorės ir dainininkės karjerą, dalyvavo televizijos projektuose.

Pitbullis

Būdamas paauglys atlikėjas Pitbullis nesutarė su savo motina. Reperis bendravo su žmonėmis, kurie jam darė blogą įtaką. Motina jį auklėjo griežtai ir išvarė iš namų.

„Ji per dvidešimt minučių liepė susirinkti visus savo daiktus ir palikti namus“, – prisipažino atlikėjas.

„Aš sutikau. Mano mama man buvo ir tėvu, ir motina, ji mane pavertė tikru vyru“, – apie praeitį kalbėjo reperis.

Kai Pitbullis suprato savo klaidas, jis grįžo namo.

Kelly Clarkson

Persikrausčiusi į Los Andželą dainininkė dalyvavo muzikiniame realybės šou „Amerikos dievaitis“ ir tapo pirmąja jo nugalėtoja. Tačiau jai ne visada taip sekėsi. Atvykusi į Holivudą atlikėja apsistojo bute, kuris po kiek laiko sudegė. Kartu su kambario drauge Kelly gyveno mašinoje, o vėliau pašiūrėje. Tačiau netrukus įvykiai pasisuko teigiama linkme.

Jewel

Jewel keliaudama po šalį ir grodama gatvėse gyveno mašinoje. Atlikėja namų neturėjo maždaug metus.

Lil Kim

Lil Kim benamė buvo du kartus. Būdama aštuonerių atlikėja kartu su motina gyveno mašinoje ir miegojo ant galinės automobilio sėdynės. Vėliau Lil išsikraustė gyventi su tėvu. Kai dainininkė buvo paauglė, tėvas ją išvarė iš namų. Lil pavyko išbristi iš nesėkmių rato ir dabar ji mėgaujasi šlove.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų