71-erių Pugačiova pasirodė be makiažo: įvertinkite

Dainininkė Ala Pugačiova socialiniuose tinkluose tampa vis labiau aktyvesne. Ji nevengia dalintis akimirkomis iš asmeninio gyvenimo. Dar visai neseniai ji paviešino kadrą, kuriame pozavo be makiažo. Rodos, kad 71 metų sulaukusi moteris nė nesikeičia – atrodo itin jaunatviškai.

12

Moteris pasidalijo asmenuke, kurioje ji nė kiek nepasidažiusi ir dailiai šypsosi.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ala Pugačiova pasirodė be makiažo

Instagrame ji pasidalijo kadru, kuriame plačiai besišypso ir spinduliuoja laime. O už moters matyti apsnigtas laukas bei medžiai. Ši fotografija sulaukė daugybės gerbėjų dėmesio. Vieni sveikino ją su praėjusiomis šventėmis, o kiti gyrė jos neblėstančio grožio išvaizdą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie jos grožio procedūras.

Užsienio žiniasklaidai Ala pasakojo, kad iš tiesų už savo puikią išvaizdą yra dėkinga genams – tai priežastis, kodėl ji atrodo šitaip pritrenkiančiai. Tiesa, ji neslepia, kad vis dėlto yra pasidariusi ir keletą smulkių patobulinimų – odos patempimų.

Odos patempimas jai buvo atliktas naudojant specialius organinius siūlus, vis dėlto galiausiai ji nusprendė atsisakyti net ir to, mat, anot dainininkės, tai buvo „tiesiog siaubinga“.

„Tai tik lengvos operacijos. Aš turiu gerą odą, o mano geri draugai – plastikos chirurgai – tokių dalykų nė nedaro. Atlikdami vietinę nejautrą jie gali pašalinti cistą, taip pat ir kosmetines operacijas“, – pasakojo A. Pugačiova.

Tiesa, prieš 30 metų ji buvo ryžusi ir kitai operacijai. Pasirodo, kad jai buvo pašalintas auglys iš krūties. Svarbu paminėti, kad auglys buvo gerybinis.

Vis dėlto nepaisant to, kad plastinėms operacijoms yra kol kas linkusi sakyti „ne“, dainininkė labai jomis domisi, todėl ateityje neatsisako galimybės jomis pasinaudoti.

 

 


Rašyti komentarą...
A
As
2021-01-24 20:58:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sena tarka,baisu,tegu nemeluoka kad keli patempimai,o kur dar plaukai netikri ir t.t..
Atsakyti
-39

M
Mari
2021-01-24 21:00:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tipo tas dabar labiausiai rūpi žmonijai
Atsakyti
-20

J
Jo
2021-01-24 20:29:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (106)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų